10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

DAWID PODSIADŁO - Trofea [WIDEO]

Dawid Podsiadło
foto: Dawid Podsiadło / fot.YouTube

Premiera teledysku DAWIDA PODSIADŁO do trzeciego singla z płyty Małomiasteczkowy. W klipie do  nowego utworu Trofea wystąpili m.in. Jerzy Stuhr, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Agata Buzek i Magdalena Cielecka.
 

Album Małomiasteczkowy cały czas znajduje się na liście najczęściej kupowanych płyt w Polsce.  Krążek ma już status diamentowej płyty. Poprzednie krążki Dawida Comfort and HappinessAnnoyance and Disappointment mają ten sam status od dawna.  Dawid Podsiało ma już na koncie dwa hity z ostatniego albumu, tj. Małomiasteczkowy oraz Nie Ma Fal.

>>MICHAŁ SZPAK zaskoczył fanów na swoim koncercie [WIDEO]
 
Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Dawid Podsiadło wspólnie z Taco Heminwayem wyprzedał całkowicie bilety na wspólny koncert na PGE Narodowym, który odbędzie się 28 września 2019 roku. Wcześniej na warszawskiej Hali Torwar,  wokalista zagrał 4 koncerty, które zgromadziły 110 tys. fanów . 
 
Najnowszy singiel i teledysk Dawida Podsiadło to Trofea. W klipie obok Dawida występują: Agata Buzek, Zbigniew Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr.
 
- Przyjęliśmy za punkt wyjścia surrealistyczny, wręcz bajkowy świat, w którym osadziliśmy naszą historię. Puszczamy w niej oko do odbiorcy, eksperymentując z animacją, symboliką i nawiązaniami do kina. To nasz hołd dla twórczości Wesa Andersona - mówi reżyser teledysku Daniel Jaroszek. 
- To największa produkcja teledyskowa, jaką zrealizowaliśmy do tej pory. Ogromna ekipa, kilka dni zdjęciowych, horrendalna ilość pracy. Czuję się obłędnie wyróżniony tym, że tak wiele fantastycznych osób z produkcji, tylu znakomitych aktorów wzięło udział w tej przygodzie. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w projekt za całe serce oddane by teledysk do Trofeów mógł powstać - mówi Dawid Podsiadło.
 
 


DAWID PODSIADŁO - TrofeaWiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto