15:00 - 19:00 Luz blues w Radiu Wawa

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

DAWID KWIATKOWSKI i nowy album 13 grzechów niczyich

W najbliższy piątek w sklepach pojawi się  nowy album jurora  The Voice Kids Dawida Kwiatkowskiego -  13 grzechów niczyich
foto: DAWID KWIATKOWSKI - 13 grzechów niczyich / fot.okładka płyty

W najbliższy piątek w sklepach pojawi się  nowy album jurora  The Voice Kids Dawida Kwiatkowskiego -  13 grzechów niczyich.  Zwiastunem tej płyty jest utwór Mordo.
 

Piąty krążek Dawida Kwiatkowskiego to płyta, która powstała przez ostatnie dwa lata z kompozytorami z Polski i Stanów. Album 13 grzechów niczyich będzie zawierał duety z takimi wykonawcami, jak Natalia Szroeder, Julia Wieniawa i jej partner Baron oraz Kubi Producent. Dawid Kwiatkowski codziennie nagrywał melodie, któe wpadały mu do głowy. Dogrywał do nich teksty i fragmenty rozmów. 
Płyta zawiera czternaście różnych stylistycznie utworów. Mianownikiem trzynastu z tych utworów jest grzech, który nie powinien nim być.  Ostatni, czternasty utwór został nagrany na dyktafon na pięć dni przed zamknięciem traclisty albumu. 
 

"To różnorodny album, ale przez to wyjątkowo prawdziwy. Pisałem i nagrywałem to, co czuję w danym momencie i jak czuję. To podróż po różnych emocjach i tematach. Nie ma tu tabu ani sztucznych uśmiechów" - mówi Dawid Kwiatkowski.


DAWID KWIATKOWSKI - Mordo

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto