13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

MĘSKIE GRANIE 2019 - jest nowy oficjalny utwór! Nosowska, Organek, Zalewski i Igor Walaszek

Jest już nowy oficjalny kawałek MĘSKIEGO GRANIA 2019
foto: NOSOWSKA, ORGANEK, ZALEWSKI, IGOR WALASZEK - Sobie i Wam / fot.YouTube

Jest już nowy oficjalny kawałek MĘSKIEGO GRANIA 2019. Wykonują ją Nosowska, Organek, Zalewski i Igor Walaszek . Czy powtórzy sukces hitu Początek? Sprawdź i sam oceń. 
 

Męskie Granie zalicza się do jednego z najważniejszych świąt polskiej muzyki. Bilety na tę imprezę od dawna cieszą się wielką popularnością i znikają w oka mgnieniu. Płyty towarzyszące imprezie zawsze sprzedają się świetnie. Kto w tym roku promuje Męskie Granie? Jaki utwór będzie przewodnim kawałkiem trasy? 
Trasa Męskie Granie wystartuje 13 lipca, a już jesienią pojawią się płyty z zapisem wydarzenia, utworem promującym wydarzenie i z nowymi aranżacjami znanych numerów. Bilety na trasę rozeszły się bardzo szybko. Będzie je można jeszcze dostać w czerwcu.Utwór promujący Męskie Granie 2019 ukazał się 30 maja 2019. 
 
 
Wokaliści, którzy wykonują utwór Sobie i Wam to Nosowska, Organek, Zalewski i Igor Walaszek. Do utworu powstał klip, w którym wzięli udział także inni artyści. Na ekranie można zobaczyć między innymi Monikę Brodkę, O.S.T.R, Waglewskiego i Smolika. 
 

NOSOWSKA, ORGANEK, ZALEWSKI, IGOR WALASZEK - Sobie i Wam


 

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto