10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Magda Narożna i Dawid Narożny rozstali się! Co dalej z zespołem PIĘKNI I MŁODZI?

Nowa Królowa Disco Polo Magda Narożna poinformowała, że rozstała się ze swoim mężem Dawidem. To szokująca informacja dla wszystkich fanów zespołu Piękni i Młodzi. Co dalej z jedną z najpopularniejszych formacji muzycznych Disco Polo? Czy Piękni i Młodzi będą dalej istnieć? Szczegóły w artykule! 

Magda Narożna i Dawid Narożny rozstali się! Co dalej z zespołem Piękni i Młodzi? Warto przypomnieć, że zespół Piękni i Młodzi na rynku muzycznym jest od kilku lat. Wylansowali takie hity jak: Niewiara, Tak już bez Ciebie czy Długa noc. Na koncertach wraz z zespołem śpiewają tysiące fanów, którzy zgromadzili się pod sceną. Ostatnio Magdę Narożną mogliśmy podziwiać jako jurorkę w talent show Disco Star w POLO TV. Co się stało z najgorętszą parą Disco Polo? Dlaczego Magda i Dawid Narożni się rozstali? Co dalej z zespołem Piękni i Młodzi? 


>>APP STORE i GOOGLE PLAY - pobierz aplikacje mobilną Radia WAWA 

Magda Narożna: dlaczego rozstała się z mężem? 

Magda Narożna jest liderką i wokalistą zespołu Piękni i Młodzi. Wraz z mężem Dawidem tworzyli zgrany duet w życiu prywatnym i na scenie. Okazuje się, że nie wszystko układało się po ich myśli. Magda i Dawid Narożni postanowili, że się rozstaną. Czy to oznacza, że zespół Piękni i Młodzi się rozpadnie? Przeczytajcie oświadczenie Magdy i Dawida na Facebooku zespołu:

Witajcie 😉 
Długo czekaliśmy z ta informacją .. ale męczą nas ciagle pytania ... 
Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym .. Podkreślamy ! Tylko i wyłącznie osobistym ! Niestety czasem tak bywa ze drogi dwóch osób się rozchodzą . Bardzo byśmy chcieli byście uszanowali nasze życie osobiste gdyż mamy cudowną córeczkę którą bardzo kochamy ! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach ! Jeżeli chodzi o zespół nic się nie zmienia ! Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie dopóki zdrowie nam na to pozwoli .  
Dziękujemy za wyrozumiałość ! I prosimy nie oceniajcie nas :) 
Dawid i Madzia :)Na szczęście Magda i Dawid dogadali się i dalej będziemy mogli widywać ich razem na koncertach. Całe oświadczenie znajdziecie TUTAJ. Życzymy im wszystkiego dobrego!
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto