10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

MY 3 - za3majMY radość - z udziałem Ani Wyszkoni

Prezentujemy Wam kolejną płytę dziewczyn z zespołu My3
foto: My3 / fot.okładka płyty

Prezentujemy Wam kolejną płytę dziewczyn z zespołu My3. Czwarty album dziewczyn nosi tytuł za3majMY radość jest utrzymany w kolorze zielonym i tak samo jak poprzednie krążki, tak i ten posiada zapachową książeczkę – sprawdźcie sami jaki zapach tym razem wybrały: Natka, Julka oraz Gefi! 
 

Płyta zawiera nowe, autorskie, melodyjne i przebojowe piosenki zespołu, które poruszające tematy bliskie każdemu dziecku. Z pewnością z przyjemnością wsłuchacie się w radosny utwór Różowe okulary, który MY3 zaśpiewały z gościnnym udziałem Ani Wyszkoni oraz jej córeczki Poli! Dziewczyny z MY3 kochają polskich wykonawców, dlatego na swojej czwartej płycie postanowiły też zaśpiewać swoje ulubione piosenki. Na albumie znajdziecie fantastyczny cover Weź nie pytaj Pawła Domagały, czy też hitowy już numer Roksany Węgiel – Anyone I want to be! 

>>MARCIN CZERWIŃSKI - Moja Loca [WIDEO]
Zobaczcie jak dziewczyny poradziły sobie z tymi fantastycznymi kompozycjami. Wewnątrz płyty znajdziecie także kupon konkursowy. Sprawdzicie co zrobić, aby wygrać fantastyczną nagrodę - występ dziewczyn z zespołu My3 na urodzinach zwycięzcy! Płyta w wersji deluxe jest poszerzona o utwory autorskie w wersji karaoke – do samodzielnego śpiewania! Dodatkowo, album zawiera wspaniałe gadżety w postaci kolekcjonerskiej już bransoletki z jednorożcem, zestawu pięknych tatuaży wodnych, oraz naklejek z wizerunkiem dziewczyn oraz naklejek do ozdobienia płyty.


My3 - Różowe Okulary ft. Anna Wyszkoni, Pola
oraz naklejek z wizerunkiem dziewczyn oraz naklejek do ozdobienia płyty.
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto