15:00 - 19:00 Luz blues w Radiu Wawa

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

CLEO zapowiedziała pełną wersję Kłów z nieznanym gościem

CLEO informuje swoich fanów o tym, że pełna wersja Kłów w końcu zostanie wydana
foto: Cleo / fot.Instagram

CLEO informuje swoich fanów o tym, że pełna wersja Kłów w końcu zostanie wydana. W piosence wystąpi również gość. To będzie kolejny singiel wokalistki po nagranym niedawno Za krokiem krok. Czy teledysk do utworu będzie nakręcony również w inny sposób tak jak miało to miejsce w przypadku ostatniego singla.  
 

Na swoim profilu na Facebooku Cleo wrzuciła informację o tym, że pełna wersja Kłów zostanie wydana. Fragment tej piosenki został zaprezentowany w styczniu i był to jedynie efekt spontanicznego nagrywania w studiu. Nazwa gościa w piosence, na razie owiana jest tajemnicą. Cleo napisała również o klipie do utworu na swoim Facebooku: 
 
Teledysk powstaje na dwóch kontynentach, w rożnych krajach. Zostały nam jeszcze zdjęcia w Polsce.


>>MY 3 - za3majMY radość - z udziałem Ani Wyszkoni
 
Premiera utworu Kły planowana jest jesienią. Cleo promuje aktualnie swój niezależny projekt. Pierwsza odsłona Za krokiem krok miała premierę miesiąc temu. Klip do piosenki powstał we współpracy z TikTok. Ta bardzo popularna aplikacja została po raz pierwszy w Polsce wykorzystana do nakręcenia klipu. Wśród gości pojawili się w nim Qczaj, Dawid Kwiatkowski, Mamiko, Dharni, Paula Tumala oraz popularni użytkownicy aplikacji Tik Tok.  

CLEO - Kły


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto