10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

BUDKA SUFLERA z nowym singlem Gdyby Jutra Nie Było [WIDEO]

Budka Suflera
foto: Budka Suflera / fot.materiały promocyjne

Nowy singiel zespołu BUDKA SUFLERA i trasa koncertowa 45 lat Powrót do korzeni. Grupa powraca z nowym singlem i w nowym składzie z kompozycją Romulada Lipko i tekstem Marka Dutkiewicza. 

Powrót Budki Suflera to zaskoczenie dla wszystkich fanów polskiej muzyki. Trasa koncertowa bez Krzysztofa Cugowskiego i z nowym wokalistą Robertem Żarczyńskim są zwiastunem nowego etapu w historii zespołu. 45 lat Powrót do korzeni to nazwa trasy koncertowej, którą patronatem medialnym objęło Radio WAWA.

>>Festiwal Muzyki Tanecznej 2019: gdzie oglądać jubileusz Stachurskiego?
 
Na scenie obok wokalisty zobaczymy Romualda Lipko, Tomasza Żeliszewskiego, Mieczysława Jureckiego, Piotra Bogutyna i Dariusza Bafeltowskiego. Podczas koncertów będzie można usłyszeć największe przeboje, przy których dorastały kolejne polskie pokolenia.  Zabrzmią przeboje lat 80.: Za ostatni grosz, Nigdy nie wierz kobiecie oraz wykonane przez Felicjana Andrzejczaka Noc komety czy Jolka, Jolka pamiętasz. Nie zabraknie hitów Budki z lat 90., w tym Takie tango czy Bal wszystkich świętych ze sprzedanej w ponad milionowym nakładzie płyty Nic nie boli tak, jak życie.
 
Z okazji Jubileuszu Zespół zaprosił do udziału w koncertach związanych z Budką Suflera gości, w tym Izabelę Trojanowską, która zaśpiewa Wszystko, czego dziś chcę i Tyle samo prawd ile kłamstw oraz Urszulę, w której wykonaniu usłyszymy m.in. Dmuchawce, latawce, wiatr.
 

BUDKA SUFLERA: 45 lat Powrót do korzeni - DATY, KONCERTY
 

29.09.2019 – TAURON ARENA, KRAKÓW
02.10.2019 – TORWAR, WARSZAWA
05.10.2019 – ARENA, POZNAŃ
11.10.2019 – ERGO ARENA, GDAŃSK/SPOPOT
13.10.2019 – HALA STULECIA, WROCŁAW
20.10.2019 – NETTO ARENA, SZCZECIN
25.10.2019 – SPODEK, KATOWICE


BUDKA SUFLERA - Gdyby jutra nie było


 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z radością prezentujemy Państwu pierwszą z piosenek, które zamierzamy nagrać po powrocie Budki Suflera na scenę. Piosenka ta jest premierowym elementem naszej jesiennej trasy po największych polskich salach koncertowych. Utwór jest kompozycją Romualda Lipko do tekstu Marka Dutkiewicza. Animacje do klipu stworzył Kosma Kowalczyk. Piosenka jest wokalnym debiutem z Budką Suflera Roberta Żarczyńskiego. Po raz pierwszy w tym utworze grają z nami również gitarzyści Dariusz Bafeltowski i Piotr Bogutyn. Postprodukcja materiału muzycznego została dokonana w nowojorskim studiu przez Roberta Dudzica. https://www.youtube.com/watch?v=RGM7bMR0cio&feature=youtu.be #budkasuflera #nowysingiel #gdybyjutraniebyło #premiera #romualdlipko #tomaszzeliszewski #mieczysławjurecki #dariuszbafeltowski #piotrbogutyn #robertżarczyński #teledysk #youtube #spotify #itunes

Post udostępniony przez Budka Suflera (@budka_suflera_official)

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto