10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

KRZYSZTOF ZALEWSKI w jesiennej trasie koncertowej [DATY, MIEJSCA]

Po spektakularnym sukcesie kwietniowego koncertu na warszawskim Torwarze, KRZYSZTOF ZALEWSKI postanawia podbić kolejne miasta i ich największe sceny
foto: Krzysztof Zalewski / fot.materiały promocyjne

Po spektakularnym sukcesie kwietniowego koncertu na warszawskim Torwarze, KRZYSZTOF ZALEWSKI postanawia podbić kolejne miasta i ich największe sceny. Sam zagra na wszystkich instrumentach, zapętlając na żywo melodie i tworząc nowe aranżacje swoich utworów. Usłyszymy przekrój z dorobku artysty, ale także numery, które znajdą się na nowym albumie zapowiadanym na rok 2020. 

W przypadku Krzysztofa Zalewskiego określenie „człowiek orkiestra” trudno uznać za frazes. Artysta nie stroni od muzycznych eksperymentów. Jednym z efektów tych poszukiwań jest formuła Solo Act’u – koncertu, podczas którego Krzysztof bierze sam we władanie wszystkie instrumenty znajdujące się na scenie, m.in. bębny, gitarę elektryczną, gitarę akustyczną, szereg instrumentów klawiszowych, bas, ksylofon i przeszkadzajki - loopuje je i nagrywa na żywo, tworząc szczególną muzyczną rzeczywistość. W rezultacie słuchacze są świadkami jedynego w swoim rodzaju show, od którego trudno oderwać zarówno oczy jak i uszy. Po sukcesie wiosennego koncertu, który odbył się dla kilkutysięcznej publiczności na warszawskim Torwarze, czas na inne polskie miasta.
 
Podczas jesiennej trasy Krzysztof zagra tylko kilka koncertów, a będzie można usłyszeć przearanżowane utwory z Zeliga,  Złota  i  Zalewski śpiewa Niemena, ale co najważniejsze, nie zabraknie premier zapowiadających materiał z nadchodzącej płyty.
 

KRZYSZTOF ZALEWSKI: Daty, koncerty, miejsca


  • 30.10 – Kraków, ICE Kraków
  • 03.11 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
  • 29.11 – Łódź, Wytwórnia
  • 11.12 – Gdańsk, Teatr Szekspirowski
  • 15.12 – Poznań, Pawilon 2 MTP
 
Sprzedaż biletów na koncerty z trasy Solo Act rusza dzisiaj. 
 
Ale dlaczego na soloactowej trasie zabrakło Warszawy?  W Warszawie odbędzie się najbardziej spektakularny muzyczny pojedynek tego roku, w którym udział wezmą Krzysztof Zalewski i Grubson. Panowie zmierzą się ze sobą już 21-go listopada na warszawskim Torwarze podczas Red Bull SoundClash. Stawką będzie triumf w wyjątkowym starciu między gatunkami, a zwycięzcę bitwy wybierze publiczność siłą głosu swoich gardeł. 


KRZYSZTOF ZALEWSKI - Solo Act Aftermovie 

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto