20:00 - 22:00 Non-Stop Party

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

ANITA LIPNICKA i Piosenka Księżycowa w klubowej wersji

Nowa, klubowa wersja wielkiego hitu Anity Lipnickiej właśnie ujrzała światło dzienne
foto: Anita Lipnicka / fot.Warner Music Poland

Nowa, klubowa wersja wielkiego hitu Anity Lipnickiej właśnie ujrzała światło dzienne. Jej autorem jest Kuba Karaś z The Dumplings. Premiera utworu odbyła się 9 sierpnia. 
 

Dobrze znana piosenka, która w wersji oryginalnej była balladą to jeden z pierwszych utworów Anity Lipnickiej. To wyjątkowy utwór z lat`90, który znają wszyscy fani polskiej muzyki. W ty roku mija 25 lat od debiutu Anity na rynku muzycznym. Wokalistka ma na swoim koncie wiele utworów stworzonych przy współpracy z Varius Manx, czy z Johnem Porterem.


>>KRZYSZTOF ZALEWSKI w jesiennej trasie koncertowej [DATY, MIEJSCA]


ANITA LIPNICKA: Odnowa

 
Na jej jubileuszowej płycie znajdziemy utwory które powstały z czołowymi polskimi producentami. Projekt płytowy Anity nazywa się OdNowa. Album ukaże się nakładem  Warner Music Poland. Na krążku znajdziemy jeden z największych hitów lat `90 w nowej aranżacji Kuby Karasia - współzałożyciela duetu The Dumplings. Nowa wersja ma bardzo ciekawe elektroniczne i alternatywne brzmienie. 
 
Wielokrotnie spotykałam się z opiniami, że  Księżycowa  ludzi nieustannie wzrusza, że stanowi soundtrack do ich młodości, a i dla mnie zawsze była utworem o ogromnym ładunku emocjonalnym. Nie raz zastanawiałam się, czy w dzisiejszych czasach miałaby szansę, aby się przebić - pośród tak wielu innych utworów, dostępnych 24 godziny na dobę – nie tylko w stacjach radiowych, ale przede wszystkim w sieci! - zdradza Anita Lipnicka.
 
Najnowszy album Anity Lipnickiej ukaże się jesienią. 
 

ANITA LIPNICKA - Piosenka księżycowa (prod. Kuba Karaś)

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto