13:40 - 14:35 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

NOWATOR - Gif [WIDEO]

Gif to kolejna muzyczna propozycja od Nowatora, którą zaprezentował w czwartek w liście Top 13
foto: Nowator / fot.YouTube

Gif to kolejna muzyczna propozycja od Nowatora, którą zaprezentował w czwartek w liście Top 13. Po ogromnym sukcesie tegorocznego Wrzucam Na Luz (blisko 8 000 000 wyświetleń w pół roku) wokalista powraca z nową piosenką.

Po prawie 15 latach obecności na polskim rynku muzycznym, Nowator wciąż zaskakuje i serwuje słuchaczom nowoczesny utwór. Kompozycja jest utrzymana w klubowych rytmach. Nowy imprezowy hymn domówek i parkietów klubów w całej Polsce z klipem autorstwa Garage Media Group, zrealizowanym w słonecznym Porto w Portugalii, pełen jest Stories, gifów, hashtagów i emoji - nieodłącznych elementów dzisiejszych relacji z każdej imprezy.


>>FISHER - Potrzebuje Cię [WIDEO]

Nowator to Paweł Lipski, polski wokalista i producent muzyczny, pochodzący z Opoczna. Reprezentant Camey Records, ma na swoim koncie cztery złote i jedną platynową płytę. Jest autorem takich hitów, jak Z Lewa Do Prawa, Co Tu Jest Grane, Wrócę Nad Ranem, Spadam Stąd, a także ponadczasowego singla Moja Panienka.

Łącznie jego utwory w serwisach streamingowych, zgromadziły ponad 100 000 000 wyświetleń, jednocześnie regularnie pojawiając się w największych stacjach radiowych i telewizyjnych . Rocznie koncertuje w ponad 100 miejscowościach w Polsce, Europie i USA.


NOWATOR - Gif
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto