15:00 - 19:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

DAWID PODSIADŁO - Najnowszy klip [WIDEO]

Nowy singiel Dawida z teledyskiem, który uderza mocno w uzależnionych od telefonów komórkowych
foto: Dawid Podsiadło / fot.YouTube

Nowy singiel Dawida z teledyskiem, który uderza mocno w uzależnionych od telefonów komórkowych. Według artysty wiele osób odczuwa uzależnienie od internetu, portali społecznościowych, czy telefonów. To temat, który wokalista poruszył również w swoim pierwszym filmie (Nie)znajomi.

Dawid Podsiadło ma na koncie w tym roku wiele sukcesów. Wykonawca dostał diamentową płytę za album Małomiasteczkowy, udało mu się również wyprzedać koncert na PGE Narodowym, który zagra wspólnie z Taco Geminwayem. Jego singiel Trofea stał się prawdziwym hitem z wieloma odsłonami na YouTube. Jego nowy utwór zatytułowany po prostu Najnowszy klip zwiastuje jego film (Nie)znajomi, w którym Dawid Podsiadło debiutuje w roli producenta. Film pojawi się w kinach pod koniec miesiąca.

>>AFROMENTAL: Nowa płyta 5 już niebawem


DAWID PODSIADŁO - (Nie)znajomi - film


W teledysku do singla Dawid współpracował z aktorami, którzy wystąpili w jego filmie. Są to między innymi: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak i inni. Co Dawid mówi o roli producenta, w którą wcielił się po raz pierwszy:


Z Tadeuszem Śliwą, reżyserem filmu, miałem okazję współpracować już wielokrotnie przy różnych projektach. Z pozostałymi członkami ekipy producenckiej też miałem okazję poznać się wcześniej, więc proces mojego dołączenia do projektu przebiegał bardzo naturalnie - choć na początku rozmawialiśmy o współpracy w warstwie muzycznej, ostatecznie skończyło się na tym, że zostałem jednym z koproducentów. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego, mamy naprawdę wspaniałą obsadę i po prostu bardzo dobry film. To z pewnością dopiero początek mojej przygody ze światem kina - mówi artysta.

(Nie)znajomi to film opowiadający o przygodach grupy przyjaciół, którzy podczas kolacji decydują się zagrać w nietypową grę. W jej trakcie pokazują wiadomości przychodzące na ich komórki, a rozmowy telewizyjne  przełączają  w tryb głośnomówiący. W rezultacie okazuje się, że nikt nie chce się dzielić swoimi informacjami i miłe spotkanie ze znajomymi zamienia się w niezręczną sytuację. Reżyserem filmu jest  Tadeusz Śliwa, który razem z Katarzyną Sarnowską pracował nad adaptacją scenariusza.


DAWID PODSIADŁO - Najnowszy klip

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto