15:00 - 19:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

COMA zawiesza działalność

Tej jesieni Coma z liderem Piotrem Roguckim zagra pożegnalną trasę Game Over
foto: Coma - Piotr Rogucki / fot.WBF

Tej jesieni Coma z liderem Piotrem Roguckim zagra pożegnalną trasę Game Over. Po koncertach grupa zawiesi zawiesi swoją działalność. 1 września zespół wydał oświadczenie o zawieszeniu działalości.

Przed zawieszeniem działalności grupa wydaje także nowy singiel. Nie tak dawno mogliśmy przeczytać oświadczenie muzyków:


Drodzy, po dwudziestu jeden latach wspólnego grania podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności. Wszystkim którzy byli z nami dziękujemy za wspólny, doskonały czas. Zapraszamy na ostatnie koncerty zespołu -  tej jesieni zagramy trasę  GAME OVER - ogłosili członkowie grupy Coma.

>>DAWID PODSIADŁO - Najnowszy klip [WIDEO]

Ich ostatnim singlem jest utwór Pożegnanie z Bajką z gościnnym udziałem Ralpha Kaminskiego. Można go znaleźć na krążku grupy Sen o siedmiu szklankach, który ukazał się w marcu tego roku.

Coma to jeden z najlepszych rockowych bandów w Polsce. Debiutancki album grupy Pierwsze wyjście z mroku został wydany w 2004 roku.  Łodzianie mają na swoim koncie bardzo popularne single takie jak Spadam, Los, cebula, krokodyle łzy, czy Leszek Żukowski. Grupa ma na swoim koncie sześć Fryderyków.

COMA - Pożegnanie z bajką

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto