15:00 - 19:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

BARTEK KRÓLIK z pierwszym albumem solowym

Bartek Królik zapowiada pierwszy solowy album w karierze zatytułowany Pan od muzyki
foto: Bartek Królik - Pan o muzyki / fot.materiały promocyjne

Bartek Królik zapowiada pierwszy solowy album w karierze zatytułowany Pan od muzyki. Kompozytor, wiolonczelista, basista i producent muzyczny, który stoi za sukcesem między innymi takich gwiazd jak Sistars, Agnieszka Chylińska, Łąki Łan, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Krzysztof Zalewski, Tede, O.S.T.R., tym razem zdecydował się mówić własnym głosem.

Pan od muzyki - bo taki tytuł nosi album, to płyta różnorodna stylistycznie, pulsująca miejskim rytmem i życiowa w przekazie, która łączy w sobie takie gatunki jak r&b, soul, funk, jazz, pop z odrobiną rocka. To wszystko wraz z aksamitną barwą głosu Bartka Królika daje niesłychanie ciepłą i pozytywną mieszankę. Bartek Królik, czyli Pan od muzyki zdecydowanie podnosi na duchu:)


>>RONNIE FERARRI - Ona by tak chciała - hit roku 2019?

Raj - pierwszy singiel zapowiadający album, mówi o trudach życia w wielkim mieście i dążeniu do zmiany na lepsze. Jednocześnie zachęca do zaczerpnięcia świeżego powietrza, uwolnienia ducha, powrotu do źródła, do raju.

Żyję w mieście, w którym szybko płynie czas…  Za szybko... Nie potrafię się odnaleźć w tempie wielkiego miasta, choć urzekła mnie tutejsza historia i ludzie, którzy są tak samo poranieni jak ja i tak samo jak ja potrzebują oddechu. Otwórzmy serce, nie potrzeba więcej...


BARTEK KRÓLIK - Raj
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto