15:00 - 19:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

MUNIEK STASZCZYK odwołał koncert premierowy

Rehabilitacja Muńka Staszczyka po przebytym wylewie trwa dłużej niż przewidywano
foto: Muniek Staszczyk / fot.AKPA

Rehabilitacja Muńka Staszczyka po przebytym wylewie trwa dłużej niż przewidywano. Lider grupy T.Love przekłada trasę koncertową i premierę nowej płyty na przyszły rok. 
 

Muniek Staszczyk miał zagrać 30 listopada w klubie Stodoła w Warszawie premierowy koncert promujący jego najnowszy album Syn miasta. Przyczyną odwołania koncertu jest długotrwała rehabilitacja po wylewie, którego doznał wokalista  podczas pobytu w Londynie.  

>>MATEUSZ ZIÓŁKO I TABB z tytułową piosenką z fimu LEGIONY
 
 
- ODWOŁANY KONCERT W STODOLE 30.11.2019 r. Drodzy, miałem nadzieję, że do 30 listopada będę już w pełnej formie - jednak rehabilitacja w tym przypadku wymaga więcej czasu. Dlatego wspólnie z managementem zdecydowaliśmy o odwołaniu premierowego koncertu mojej solowej płyty w klub Stodoła w Warszawie. Informacje dotyczące zwrotu płatności za bilety znajdziecie na stronie internetowej klubu. Przepraszam Was za wszelkie związane z tym niedogodności. Do grania koncertów zamierzam wrócić w przyszłym roku, wtedy ustalimy nową datę koncertu w klub Stodoła. Aktualnie skupiamy się na finalizacji produkcji muzycznej płyty, na miksach pod okiem Piotrka „Emade” Waglewskiego oraz oprawie graficznej albumu. Okładkę zaprezentujemy Wam już wkrótce. Premiera płyty „Syn miasta” odbędzie się zgodnie z planem, czyli 18.10.2019 r. Dzięki wielkie za wszystkie głosy na Lista Przebojów Trójki oraz 8 milionów wyświetleń klipu! To Wasza zasługa, że „Pola” jest kolejny tydzień z rzędu No.1!!! Uściski! Muniek - napisał Muniek w komunikacie umieszczonym na profilu T.Love/Muniek na Facebooku.
 

MUNIEK STASZCZYK - Pola  
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto