10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

NATALIA NYKIEL zawiesza karierę

Koncert w Poznaniu był ostatnim tegorocznym występem Natalii Nykiel
foto: Natalia Nykiel / fot.WBF

Koncert w Poznaniu był ostatnim tegorocznym występem Natalii Nykiel. Wokalistka oświadczyła, że na razie zawiesza swoją działalność muzyczną.

"Planowałam to sobie od kilku lat. Mianowicie studia za granicą. Dziś jesteśmy w Poznaniu. To bardzo ważny koncert, szczególny, ponieważ to nasz ostatni koncert w tym roku. Już jutro tak naprawdę wyjeżdżam, więc chciałam wam bardzo podziękować za to, co się wydarzyło" - mówi Natalia Nykiel w filmiku zamieszczonym na Instagramie.


"Obiecuję wam, że wrócę szybciej niż myślicie, że wrócę ze zdwojoną siłą, pełna energii. [...] Trzymajcie kciuki za mnie" - mówi wokalistka, która obroniła pracę inżynierską na SGWW w Warszawie (inżynieria środowiska) w 2017 roku.

>>NOKAUT & ERATOX - Kwiaty Holandii


Natalia Nykiel jest finalistką drugiej edycji "The Voice of Poland".  Dzięki kontraktowi, który podpisała z wytwórnią, wydała album Lupus Electro. Nad krążkiem współpracowali z nią m.in. Katarzyna Nosowska i Paulina Przybysz. Kolejny album Discordia ukazał się w 2018 roku. Płyta była nominowana do Fryderyka a największymi hitami z tego albumu były utwory: Bądź duży, Error i Spokój.Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto