01:00 - 08:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

NOSOWSKA - Jeśli wiesz co chcę powiedzieć [live2019] [WIDEO]

Nowa wersja utworu Katarzyny Nosowskiej, która po raz pierwszy ukazała się w latach 90
foto: NOSOWSKA - Jeśli wiesz co chcę powiedzieć [live2019] / fot.YouTube

Nowa wersja utworu Katarzyny Nosowskiej, która po raz pierwszy ukazała się w latach 90. Do tego utworu powstał również klip. Wokalistka jak zwykle zaskakuje brzmieniem i koncepcją utworu.

Od premiery pierwszej solowej płyty Nosowskiej mija dzisiaj dokładnie 23 lata? 16 września 1996 roku do sklepów muzycznych trafił pierwszy solowy album Katarzyny Nosowskiej zatytułowany - puk.puk  – utrzymany w mrocznych, triphopowych, elektronicznych klimatach. Płytę promował singiel Jeśli wiesz co chcę powiedzieć…. W rocznicę tego kultowego wydania i w podziękowaniu za letnią trasę promującą Bastę Nosowska robi prezent fanom w postaci nowej wersji utworu Jeśli wiesz co chcę powiedzieć….

>>NATALIA NYKIEL zawiesza karierę

Jeśli wiesz co chcę powiedzieć [live 2019]
jest zapisem zaskakującej i energetycznej aranżacji utworu wykonywanej na tegorocznej letniej trasie koncertowej Nosowskiej. Za tchnięcie nowego tanecznego ducha w 23-letni utwór odpowiedzialny jest Michał Fox Król. Fox odpowiada także za instrumenty klawiszowe, za perkusję Michał Malina Maliński, a za gitarę basową Michał Bunio Skrok.


NOSOWSKA - Jeśli wiesz co chcę powiedzieć [live2019]

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto