10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

TOP GIRLS lecą do USA i Kanady

Dziewczyny z grupy Top Girls - Angelika Żmijewska, Justyna Lubas i Paula Karpowicz poinformowały fanów o koncertach, które zagrają za oceanem
foto: Top Girls / fot.YouTube

Dziewczyny z grupy Top Girls - Angelika Żmijewska, Justyna Lubas i Paula Karpowicz poinformowały fanów o koncertach, które zagrają za oceanem. Występy dziewczyn odbędą się w listopadzie. 
 

W 2019 roku dziewczyny z Top Girls zagrały około 270 koncertów a wśród nich znalazły się największe festiwale muzyki disco-polo w kraju. Autorki przebojów: Mleczko, Jakbyś mnie zechciał czy Nie jesteś taka, teraz wyruszają na podbój USA i Kanady. Top Girls poinformowały o tym jakiś czas temu na swoim fanpage`u na Facebooku.


>>DAWID PODSIADŁO I TACO HEMINGWAY wystąpili na PGE Narodowym
 
Z trasy w Kanadzie i USA powstanie również reportaż zza kulis ich koncertów. W sieci jest już film ze wspomnieniami z występów w Anglii i Szkocji. Aktualnie dziewczyny pracują nad dwoma utworami i klipami do nich. Jeden z nich to utwór Poczuj jak bije serce, którego premiera odbędzie się  w grudniu, drugi to Pod osłoną nocy z premierą planowaną przed najbliższymi walentynkami.


TOP GIRLS - Jakbyś mnie zechciał
 
 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto