10:00 - 13:00 Najlepsze Polskie Hity

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

ICH TROJE zapowiada nowy album

Michał Wiśniewski zapowiedział nowy album grupy
foto: Ich Troje / fot.AKPA

Michał Wiśniewski zapowiedział nowy album grupy. Wstępny tytuł płyty to 10 przykazań. Kolejne szczegóły na temat albumu wokalista planuje ujawnić w trakcie 50 urodzin Jacka Łągwy.  

Ostatni album grupy to płyta Pierwiastek z dziewięciu z grudnia 2017 r. Album nie przyniósł hitów na miarę Zawsze z tobą chciałbym być czy A wszystko to... (Bo ciebie kocham).  Na krążku mogliśmy znaleźć promowane single Letnia przygoda, czy Samo życie. Album był także debiutem w Ich Troje nowej, siódmej wokalistki Agaty Buczkowskiej, która w grupie zaśpiewała po raz pierwszy w lutym 2017 r.W maju br. Michał Wiśniewski nagrał solowy utwór Z nikim nie jest tak, który nawiązywał do rozstania z czwartą żoną Dominiką Tajner-Wiśniewską. 

>>DAWID PODSIADŁO wyrusza w akustyczną trasę koncertową [DATY, MIEJSCA]
 
 
W skład zespołu Ich Troje wchodzi również Jacek Łągwa, kompozytor, producent i multiinstrumentalista, który już 11 października (piątek) kończy 50 lat. W tym dniu w Oycowiżnie w podwarszawskiej Lesznowoli odbędzie się zjazd fanklubu Ich Troje. Gośćmi specjalnego koncertu będą wokalistki Ania Świątczak i Justyna Majkowska. 
 

ICH TROJE - A wszystko to... (Bo ciebie kocham)Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto