01:00 - 08:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

40-lecie grupy PERFECT i pożegnanie ze sceną - Ostatnie koncerty LIVE [DATY, MIEJSCA]

Przyszłoroczna trasa Perfectu z okazji 40-lecia zespołu będzie najprawdopodobniej ostatnim, pożegnalnym wydarzeniem koncertowym w ich historii
foto: 40-lecie grupy PERFECT i pożegnanie ze sceną - Ostatnie koncerty LIVE / fot.materiały promocyjne

Przyszłoroczna trasa Perfectu z okazji 40-lecia zespołu będzie najprawdopodobniej ostatnim, pożegnalnym wydarzeniem koncertowym w ich historii. Giganci polskiej sceny rockowej żegnają się z fanami i kończą działalność grupy.

Organizatorzy trasy koncertowej informują, że trasa Perfectu z okazji 40-lecia grupy to wyjątkowe wydarzenie:

„Jestem już w drodze tyle lat…” – w tym krótkim zdaniu, Jacek Cygan zawarł prawdę o dość przyziemnej, ale jednocześnie jakże kolorowej rzeczywistości artysty. Ta droga to spotkaniaz ludźmi, publicznością, płyty, koncerty, nagrody, ale także i „słabość dnia” czy estradowa rutyna. Zespół Perfect to skała, opoka, gigant polskiej muzyki rockowej. Szyld i emblemat, niemal wdrukowany, wtłoczony w nasze serca i umysły.
- czytamy w opisie trasy.

>>KOVALCZYK w piosence Grzegorza Ciechowskiego

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść… Łatwo powiedzieć, bo i wokół nas tzw. niekończących się tras pożegnalnych jest przecież bez liku. A gdyby tę scenę opuścili? Gdyby zeszli z niej na zawsze? Zostaną piosenki. Niezależnie od pory roku, klimatu, długości geograficznej, sytuacji politycznej. To one zostaną w naszych głowach, a my pozostaniemy wierni Perfectowi. - czytamy dalej


Ostatni akustyczny album grupy Muzyka - ukazał się w 2016 roku. Autorami tekstów na płytę byli m.in. Bogdan Loebl (znany ze współpracy z Breakoutem), Wojciech Waglewski (Voo Voo), Adam Nowak (Raz Dwa Trzy), Robert Gawliński (Wilki) i Jacek Cygan. Muzykę napisał Darek Kozakiewicz, zaś współproducentem albumy był Sebastian Piekarek (IRA) .

Największe przeboje grupy Perfect to m.in. Autobiografia, Chcemy być sobą, Nie płacz Ewka, Ale wkoło jest wesoło, Kołysanka dla Nieznajomej, Niepokonani czy Wszystko ma swój czas.


PERFECT - Ostatnie koncerty LIVE [DATY, MIEJSCA]


14 lutego 2020 – Warszawa, COS Torwar
9 maja 2020 – Kraków, TAURON Arena
23 maja 2020 – Gliwice, Arena Gliwice
19 czerwca 2020 – Gdańsk, Ergo Arena


PERFECT - Niepokonani
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto