10:00 - 13:00 Najlepsze Polskie Hity

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

VOX - Porwij mnie [WIDEO]

W Internecie pojawił się najnowszy utwór grupy VOX, która rozpoczyna świętowanie swojego 40-lecia

W Internecie pojawił się najnowszy utwór grupy VOX, która rozpoczyna świętowanie swojego 40-lecia. Utwór Porwij mnie to nawiązanie muzyczne do lat 80 kiedy odnosili swoje największe sukcesy.

Witold Paszt, Jerzy Słota i Dariusz Tokarzewski w teledysku do utworu Porwij mnie przenoszą nas do lat 80., kiedy grupa VOX odnosiła swoje największe tryumfy, również na zagranicznych scenach. Piosenka pierwotnie powstała w 1987 roku na terenie dawnej Czechosłowacji. Wiele lat temu grupa śpiewała ten utwór po angielsku jako Rainy Day, teraz postanowili nagrać go w języku polskim.


>>BIG CYC - Polska podzielona [WIDEO]

Najnowszą produkcją grupy VOX zajął się producent muzyki elektronicznej - Agim Dżeljilji. Był współtwórcą zespołów Öszibarack, NERVY, współpracował z Noviką, zespołami Hurt, Husky oraz Hey, a ostatnio z Brodką przy projekcie Wszystko czego dziś chcę, promującym serial Rojst.

Teledysk do Porwij mnie powstał w studiu Kosmos w Warszawie. Reżyserem klipu i autorem scenariusza jest Marek Serdiukow, który od lat związany jest z córką Witolda Paszta, Natalią. Rozmowa z grupą VOX w magazynach muzycznych Radia WAWA w czwartek i w ten weekend.


VOX - Porwij mnie
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto