20:00 - 22:00 Non-Stop Party

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Kamil Bednarek i jego koncerty w 2019 roku na trasie Back to the past [DATY, MIEJSCA]

Kamil Bednarek do końca 2019 roku wystąpi na kilku koncertach
foto: Kamil Bednarek / fot.materiały promocyjne

Kamil Bednarek do końca 2019 roku wystąpi na kilku koncertach. Jego fani będą mogli usłyszeć reggae i utwory z jego ostatniej płyty. Sprawdź gdzie wystąpi trener The Voice of Poland. 
 

17 listopada w Poznaniu formacja Kamila Bednarka rozpocznie trasę koncertową. Poza tym miastem wystąpią także w w Szczecinie, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Warszawie oraz Krakowie. Bilety na to wydarzenie można już znaleźć w sieci. 

Kamil Bednarek: Kariera

W 2008 roku powstała grupa Star Guard Muffin, której pierwszym albumem była ep-ka zatytułowana Ziemia Obiecana. Dzięki programowi Mam Talent i sukcesowi odniesionego w nim przez Kamila Bednarka - wokalisty, kompozytora, autora tekstów i multiinstrumentalisty zespół stał się popularny. Pierwszy album Star Guard Muffin - Szanuj uzyskał status podwójnej platyny. W 2012 roku po zmianach w składzie narodził się zespół Bednarek który nagrał wysoko ocenianą płytę Jestem..., a sam album uzyskał status diamentowej płyty.
 
 
W roku 2013 zespół Bednarek wygrał w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej. W 2014 roku ukazał się album koncertowy 2014 DVD/CD z Przystanku Woodstock. Rok 2015 to krążek Oddycham. Natomiast w 2017 roku ukazał się album zatytułowany Talizman.W listopadzie 2018 zespół zagrał w warszawskim Klubie Stodoła koncert jubileuszowy, z okazji 10-lecia aktywności scenicznej. Wśród gości znaleźli się: Natalia Kukulska, Ewa Farna, Enej, Grubson, Igor Herbut i inni. W 2019 roku ukazał się album MTV Unplugged. 
 

Kamil Bednarek: Back to the past [ DATY, MIEJSCA]

Podczas koncertów na trasie Back to the past fani wykonawcy usłyszą największe przeboje grupy, jak również materiał z nowego albumu krążka. 
 
  • 17 listopada - B17 - Poznań
  • 21 listopada – Kino Kosmos - Szczecin
  • 24 listopada - Parlament - Gdańsk
  • 7 grudnia - A2 – Wrocław
  • 8 grudnia - Wytwórnia - Łódź
  • 13 grudnia - Klub Stodoła - Warszawa
  • 14 grudnia - Klub Studio - Kraków 

Kamil Bednarek ft. Igor Herbut - Spragniony 


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto