10:00 - 13:00 Najlepsze Polskie Hity

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Cleo - Dom. Będzie hit na miarę Za krokiem krok? [WIDEO]

Cleo najnowszym singlem Dom, którym zapowiada zbliżającą się premierę jednego z dwóch nowych albumów studyjnych
foto: Cleo / ilustracja do artykułu: Cleo - Dom. Będzie hit na miarę Za krokiem krok? / fot.YouTube

Cleo najnowszym singlem Dom, którym zapowiada zbliżającą się premierę jednego z dwóch nowych albumów studyjnych.  Do utworu powstał klip w którym wystapil Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze. Sprawdź jak brzmi najnowszy utwór Cleo. 
 

Teledysk powstawał w Polsce i Tunezji, reżyserem klipu jest Michał Konrad. Utwór Dom to cześć projektu Donatana i piłkarza Roberta Lewandowskiego, nazwanego Stamina, który powstał kilka lat temu. Cleo wyjaśniła na Facebooku, że piosenkę napisała z myślą o zmarłej przed pięcioma laty babci:
 
Dom to nie obiekt, nie budynek, Dom to ludzie i miejsca które kochamy, do których tęsknimy i chcemy wracać.


>>Premiera piosenki Ołów, drugiego singla Muńka Staszczyka z płyty Syn Miasta [WIDEO]

 


7 listopada odbędzie się premiera mojego nowego kawałka „DOM” to bardzo osobisty numer który chciałam nagrać od kilku lat. Zrozumie ten kawałek każdy kto tak jak ja kiedyś tułał się po świecie „za chlebem”. Kto tęsknił za domem, kto czuje w sercu pustkę bez swoich ukochanych miejsc i ludzi. Jestem bardzo zadowolona z tego nagrania, zwłaszcza że muzycznie jest to odwołanie do moich folkowych klimatów. -
napisała przed premierą Cleo.
 
Cleo z Donatanem w finale Eurowizji 2014 zajęli 14. miejsce. Wyniki konkursu komentowano negatywnie, ponieważ Polska zajmowała  wysokie miejsca w głosowaniu publiczności (5 miejsce w rankingu), ale niestety wśród jury nie była aż tak wysoko notowana (23 miejsce). 


Cleo - Dom



Polecamy
Warto