20:00 - 22:00 Non-Stop Party

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

De Mono z nową płytą Reset

De Mono i Andrzej Krzywy powracają z nowym albumem
foto: De Mono - Reset / fot.okładka płyty

De Mono i Andrzej Krzywy powracają z nowym albumem. Nowy krążek przynosi wiele zmian w działalności zespołu. Pierwszym singlem promującym album był utwór Prosto w Serce. 
 

De Mono ma już 32 lata, 15 albumów i niegasnący patent na przeboje. Andrzej Krzywy i spółka nie chcą oglądać się za siebie i mają dla nas kolejny album pod niezwykle sugestywnym tytułem Reset. Nowe brzmienia, nowe aranżacje, nowi producenci muzyczni, nowy wydawca, nowy management, nowy album i wciąż młody duchem zespół.

>>Daria Kowolik - Skrzydła w pół [WIDEO] 

 
 
Praca nad tym albumem trwała ponad 2 lata, ale opłaciło się. Chcieliśmy, aby płyta nie była naiwna i banalna, żeby wzruszała i bawiła, żeby pozostała na dłużej w sercach słuchaczy ” - mówi o tym albumie Andrzej Krzywy
 
Muzycy zespołu mają lekką rękę w pisaniu znakomitych tekstów i w poruszaniu takich tematów, które od pierwszego zetknięcia przykuwają uwagę. Pierwszy singiel Prosto w serce promujący album trafił już słuchaczy.


Za moment przekonamy się, że Gra się do końca.! Zatem nie Płacz serce…, bo De Mono powstało jak Fenix z popiołów i W taki sposób już 15 listopada do sprzedaży trafia 11 premierowych piosenek, skąd nie tak Daleko do nieba i na szczyty list przebojów – No bo jak inaczej!  - napisali muzycy z De Mono


De Mono - Prosto w Serce 


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto