22:00 - 23:59 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Małgorzata Ostrowska z nowym albumem

Długie 12 lat czekaliśmy na studyjną płytę Małgorzaty Ostrowskiej
foto: Małgorzata Ostrowska / fot.okładka płyty

Długie 12 lat czekaliśmy na studyjną płytę Małgorzaty Ostrowskiej. I w końcu, już 15 listopada pojawił się jej nowy album zatytułowany Na świecie nie ma pustych miejsc!  To zestaw 14 utworów o miłości, których po najbardziej rockowym głosie w Polsce nikt by się nie spodziewał. 
 

Mocne elektryczne gitary Małgorzata Ostrowska zamieniła m.in. na fortepian, skrzypce, wiolonczelę, harfę czy flet. A teksty, które napisała, są wyjątkowo emocjonalne i poruszające. Jako artystka poszukująca i przekorna postanowiła zaprezentować publiczności zupełnie nowe oblicze.  - Od wielu lat chciałam nagrać taką płytę, ale nie miałam ani odpowiednich kompozycji, ani producenta, który umiałby mnie zobaczyć w takim repertuarze. Aż w końcu trafiłam na Macieja Muraszko /znanego ze współpracy z Maciejem Maleńczukiem czy Stanisławą Celińską/, który doskonale się sprawdził nie tylko jako kompozytor dużej części piosenek, ale także jako producent całego materiału – mówi artystka.


>>De Mono z nową płytą Reset
 
Album został wydany w dwóch wersjach kolorystycznych. Subtelna, łagodna i wrażliwa jest nowa muzyczna twarz Małgorzaty Ostrowskiej. Artystka znana z mocnych rockowych numerów udowadnia, że potrafi też w wysmakowany sposób zaśpiewać delikatne ballady o miłości wypełniając je głębokimi emocjami. Oczywiście nie byłaby sobą, gdyby na krążku jednak nie znalazły się także bardziej energetyczne utwory. Choć nawet i one oparte są głównie na instrumentach akustycznych.
Tytuł albumu pochodzi z piosenki kończącej album - Nie ma pustych miejsc 

Jako bonus na płycie pojawi się przebój Szpilki.Ten erotyk z przymrużeniem oka nigdy nie był prezentowany w dużych stacjach radiowych, a jedna z nich nawet uznała, że wokalistka w wieku Małgorzaty nie powinna śpiewać o takich rzeczach. Piosenka jednak zyskała sporą popularność w sieci i na koncertach. 

Małgorzata Ostrowska - Nie ma pustych miejsc
 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto