20:00 - 22:00 Non-Stop Party

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Natalia Nykiel - Origo

Minialbum Origo to wyjątkowo ważny krok w dyskografii Natalii Nykiel
foto: Natalia Nykiel - Origo / fot.okładka płyty

Minialbum Origo to wyjątkowo ważny krok w dyskografii Natalii Nykiel. Autorka wielokrotnie nagradzanych płyt Lupus Electro i Discordia, wydała bez zapowiedzi mocną i bardzo emocjonalną EPkę. Origo to zapis wewnętrznych przemian dziewczyny, która wyrusza w podróż do swoich korzeni. Za produkcję albumu odpowiada ponownie Michał Fox Król.
 

Natalia Nykiel przyzwyczaiła nas do starannego doboru współpracowników przy tworzeniu swoich płyt, jednak tym razem lista nazwisk pojawiających się na odwrocie płyty jest naprawdę imponująca. Twórcami nowych utworów są tacy międzynarodowi artyści jak Stevie Aiello (kierownik muzyczny zespołu Thirty Seconds To Mars, kompozytor m.in. Dangerous Night i Hait To The Victor), czy brytyjskie objawienie muzyki soul czyli Daley, który współpracował wcześniej m.in. z Pharrellem Williamsem.W jednym z utworów artystce towarzyszy folkowy Rodzinny Zespół Śpiewaczy z Rakowicz.


>>Małgorzata Ostrowska z nowym albumem
 
Część nagrań odbyła się w Electric Feel Studios w Kaliforni, gdzie swoją najnowszą płytę zarejestrował m.in. Post Malone, czy ostatnie hity nagrywała RosalÍa. Za mastering odpowiada laureat Grammy Lewis Hopkin ze studia Stardelta w Wielkiej Brytanii.
 
Origo jest pierwszym w karierze wydawnictwem Natalii Nykiel, które ukazuje się na rynku międzynarodowym. W Polsce EPka ma swoją specjalną edycję fizyczną, która ukazała się w limitowanym nakładzie tysiąca pięciuset egzemplarzy.  Każdy fizyczny egzemplarz został odręcznie podpisany przez Natalię.
 

Natalia Nykiel - Quya 
  
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto