20:00 - 22:00 Non-Stop Party

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Igor Herbut - Jasny [WIDEO]

Nowy utwór Igora Herbuta to uczuciowa piosenka dedykowana synowi
foto: Igor Herbut - Jasny / fot.okładka płyty

Nowy utwór Igora Herbuta to uczuciowa piosenka dedykowana synowi. Piosenka, jest pierwszym singlem zwiastującym nowy album wokalisty i zmiany w jego życiu.  

Wzruszająca opowieść muzyczna jest związana z ojcostwem Igora Herbuta, który w lipcu został ojcem. Przesłanką do napisania tego utworu była właśnie ta wielka zmiana w życiu wokalisty. 
 
 
- W lipcu urodził się mój syn. Ma na imię Kai. Rozjaśnił moje życie. O tym śpiewam. O tym chciałbym opowiedzieć. Moje życie stało się lepsze. Chciałbym teraz, za pośrednictwem muzyki, przekazać innym choć trochę tej miłości, którą otrzymałem. Bo ja tylko to potrafię. Tylko pisać i śpiewać - mówi Igor Herbut
Igor pokazuje nam siebie w zupełnie innym świetle. Jako artysta solowy, wystąpił na własnej trasie koncertowej śpiewając przy akompaniamencie fortepianu. Bilety na solową trasę Igora zostały wyprzedane na pniu. Wokalista w ciągu siedmiu lat pracy z grupą LemOn otrzymał wiele złotych i platynowych płyt, formacja była również nominowana do Fryderuka
 
Reżyserką klipu jest Kalina Alabrudzińska, której dorobek artystyczny doceniono festiwalach filmowych, m.in. w Gdyni, Cannes, czy Berlinie.  Zdjęcia do klipu uwiecznił Szwed, Nils Crone. Scenariusz teledysku powstał w domu Igora, o czym sam mówi:
 
Zainspirowały  mnie przepiękne ręcznie robione mobile, które zamówiliśmy dla mojego syna i które codziennie razem obserwujemy. Wykonała je na nasze zamówienie Gabriela Daszczyk (@littledot), wyjątkowa osoba, która uświadomiła mi, jak świat od pierwszych dni życia postrzega swoimi młodziutkimi zmysłami mój syn.  To bardzo fascynujące i inspirujące, jak bardzo możemy wspierać rozwój dziecka tym, jak spędzamy z nim czas. Mógłbym o tym opowiadać godzinami. 
 


Igor Herbut - Jasny 

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto