20:00 - 22:00 Non-Stop Party

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Grzegorz Markowski opuszcza Perfect. Co dalej z jego karierą?

Grzegorz Markowski postanowił opuścić grupę Perfect
foto: Grzegorz Markowski / fot.Mateusz Jagielski/EAST NEWS

Grzegorz Markowski postanowił opuścić grupę Perfect. Wokalista oznajmił swoje odejście w wywiadzie dla Super Expressu. Ten wyjątkowy polski muzyk nie kończy jednak kariery i zamierza występować solowo.  

Super Express jako pierwszy poinformował o odejściu Grzegorza Markowskiego z grupy Perfect. Lider zespołu deklaruje, że nie opuszcza polskiego rynku muzycznego na dobre. 
Po prostu odchodzę od zespołu Perfect. Uważam, że muzyka rockowa jest muzyką energii, a nie chcę udawać energetycznego staruszka — mówi Grzegorz Markowski w rozmowie z Super Expressem.


>>Igor Herbut - Jasny [WIDEO]
 
- Zaczynam karierę solową. Zostawiam Perfect. Zostawiam im nazwę, zostawiam wszystko. Oni mają już jakieś projekty, pomysły. Ja po prostu przestaję funkcjonować w takim tempie - dodaje legenda polskiego rocka  Grzegorz Markowski dodaje, że prawdopodobnie w zespole pojawi się jeden lub kilku nowych wokalistów. 
 
 

Perfect: Ostatnia trasa koncertowa z Grzegorzem Markowskim


  • 14 lutego 2020 — Warszawa, COS Torwar
  • 9 maja 2020 — Kraków, Tauron Arena
  • 23 maja 2020 — Gliwice, Arena
  • 19 czerwca 2020 — Gdańsk/Sopot, Ergo Arena


Ostatnia trasa PerfectuGrzegorzem Markowskim jest promowana hasłem „Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść”.  Jako support wystąpi Natalia Sikora. Największe przeboje grupy Perfect to m.in. Autobiografia, Chcemy być sobą, Nie płacz Ewka, Ale wkoło jest wesoło, Kołysanka dla Nieznajomej, Niepokonani czy Wszystko ma swój czas. Grupa powstała 42 lata temu. Wydali razem dziewięć albumów studyjnych. Ostatnia płyta akustyczna Muzyka miała swoją premierę w 2016 roku. 


Perfect - Wszystko ma swój czas

 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto