20:00 - 22:00 Non-Stop Party

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Karaś/Rogucki - Bolesne strzały w serce [WIDEO]

Karaś/Rogucki to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings
foto: Karaś/Rogucki - Bolesne strzały w serce / fot.okładka płyty

Karaś/Rogucki to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcje, a Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a oboje dopieszczają muzykę.
 

Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzy światło dzienne w formie albumu Piotra Roguckiego i Kuby Karasia. Singiel Bolesne strzały w serce to pierwszy singiel zapowiadający tę płytę. Płyta ukaże się na początku 2020 roku nakładem wytwórni Kayax i znajdzie się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne. I jak zapewne się domyślacie, nie będą to zwykłe piosenki o miłości. Będą to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.


>>Viki Gabor wygrała Eurowizję 2019! Polska po raz pierwszy zwyciężyła dwa razy z rzędu
 
Kuba Karaś to Kompozytor, autor i producent współtworzący z Justyną Święs zespół The Dumplings. Produkował bądź współprodukował wszystkie płyty zespołu, najnowszą płytę Marceliny Koniec wakacji. Współpracował także z Dawidem Podsiadło, Anitą Lipnicką, Reni Jusis. Ma na koncie debiut reżyserski ( Marcelina - Zwierzęta origami). 
 
Piotr Rogucki to autor, kompozytor, aktor, wieloletni wokalista zespołu Coma, laureat nagród muzycznych, w tym Fryderyka dla najlepszego wokalisty roku 2009. Ma za sobą wiele muzycznych doświadczeń z innymi artystami, m. in. z Within Temptation, Marceliną, Janem Bo.   


Karaś/Rogucki - Bolesne strzały w serce


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto