10:00 - 13:00 Najlepsze Polskie Hity

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Dawid Podsiadło i PRO8L3M - Lis

Dawid Podsiadło i PRO8L3M ujawniają singiel z reedycji  diamentowej płyty Małomiasteczkowy
foto: Dawid Podsiadło i PRO8L3M - Lis / fot.okładka singla

Dawid Podsiadło i PRO8L3M ujawniają singiel z reedycji  diamentowej płyty Małomiasteczkowy. Remiks utworu Lis z udziałem hip-hopowej grupy  budzi wielkie zainteresowanie wśród  fanów wykonawców. 
 

Nowa wersja piosenki Lis to wielkie zaskoczenie, którego autorami są Dawid Podsiadło i  PRO8L3M. Utwór był znany już wcześniej fanom z krążka Małomiasteczkowy. Hip-hopowa grupa osiągnęła wielki sukces na polskim rynku tej muzyki.  


>>Dawid Podsiadło z reedycją albumu Małomiasteczkowy. Koncerty 2020 [DATY, MIEJSCA]
 
Oddaję w Wasze ręce „LIS’a” który dostał nowe życie za sprawą ingerencji PRO8L3M. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy, i mam nadzieję, że i Wy zostaniecie przeniesieni w nowe miejsca dzięki zmianom w tym kawałku (czyli tak zwanemu profesjonalnie remiksowi). Panowie, wielkie dzięki za ten wspólny numer — napisał Dawid Podsiadło na swoim Instagramie. 

Dawid Podsiadło: reedycja płyty Małomiasteczkowy - data premiery
 

Płyta pojawi się już niebawem bo w piątek 29 listopada.  Na krążku oprócz singla Lis pojawią się nie tylko nowe wersje utworów, ale również akustyczne wykonania hitów Dawida Podsiadło, m.in. Trójkąty i Kwadraty i Najnowszy klip
 
Jeśli ktoś nie miał okazji przez rok zaopatrzyć się w ten krążek, reedycja to wspaniały moment, żeby zaprzyjaźnić się z płytą, lub wysłuchać uprzejmie w streamingu. Ze swojej strony życzę albumowi dużo zdrowia i pomyślności z okazji urodzin. To był szalony rok — dodaje Dawid Podsiadło.  
 


Dawid Podsiadło i PRO8L3M  - LisWiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto