22:00 - 23:59 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Margaret zawiesza karierę muzyczną

Margaret najpierw rozwiązała międzynarodowy kontrakt, następnie przerwała pracę  z managementem i powiadomiła wszystkich o zawieszeniu kariery
foto: Margaret / fot.WBF

Margaret najpierw rozwiązała międzynarodowy kontrakt, następnie przerwała pracę  z managementem i powiadomiła wszystkich o zawieszeniu kariery. Wokalistka wydała również oświadczenie, które możemy przeczytać na jej Instagramie.  

"Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia, niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie"  - napisała w opublikowanym w mediach społecznościowych oświadczeniu Margaret. Gwiazda zaznaczyła, że robi sobie przerwę od kariery, ale nie rezygnuje z muzyki. "Obiecuję wrócić, jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę" - pisze Margaret.


>>Fryderyk Festival 2020: Kto wystąpi na gali?
 
W 2019 Margaret wydała nowy album - Gaja Hornby i zasiadła na fotelu jurorki w programie The Voice Of  Poland. Nie tak dawno anulowała swój międzynarodowy kontrakt płytowy, który miał promować jej twórczość za granicą. Potem zerwała także umowę ze swoim managementem. 
 
Margaret, która naprawdę nazywa się Małgorzata Jamroży zadebiutowała  w 2013 roku minialbumem All I Need, który promował utwór Thank You Very Much. Piosenka osiągnęła wielką popularność w Polsce i za granicą. Jej drugi album powstał we współpracy z Mattem Duskiem. W 2018 roku można było ją usłyszeć na szwedzkim Melodifestival 2018 z piosenką In My Cabana i zajęła siódme miejsce. W tym roku wydała trzeci krążek zatytułowany Gaja Hornby


Margaret - Byle jak 

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧠

Post udostępniony przez Gaja Hornby (@margaret_official)

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto