20:00 - 22:00 Non-Stop Party

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Mateusz Mijal - W Zakopanem cię poznałem [WIDEO]

Mateusz Mijal znany z hitu WInny, który nagrał z Liberem powraca z nową piosenką
foto: Mateusz Mijal - W Zakopanem Cię poznałem / fot.YouTube

Mateusz Mijal znany z hitu WInny, który nagrał z Liberem powraca z nową piosenką. W najnowszym utworze wokalista sam nagrał dźwięki instrumentów dętych. 
 

Wokalista kocha polskie góry. Dźwięki góralskiej gwary, przyśpiewki góralskie, bardzo mu się podobają i zawsze go bawiły.  "Sprawiają , że czuję się jak u siebie, chociaż sam z gór nie pochodzę”. - mówi Mateusz Mijal
Na koniec roku przygotowałem dużą niespodziankę. Pomysł na tę piosenkę urodził się w mojej głowie rok temu. Takiego numeru jeszcze w swoim dorobku muzycznym nie miałem”. - dodaje wokalista. Mateusz Mijal dużo czasu spędza w polskich górach. Zdjęcia do najnowszego teledysku do singla W Zakopanem Cię poznałem powstały oczywiście w stolicy polskich gór. 
 
 
Nowy singiel jest bardzo przebojowy, taneczny, oparty o słowiańskie harmonie i góralską nutę - „Chciałem stworzyć piosenkę, która będzie wywoływać uśmiech na twarzy i kojarzyć się z fajnymi wspomnieniami, a dlaczego takiej jeszcze nie miałem? W końcu "odkurzyłem" trąbkę. Zamierzam wprowadzić ją na koncerty już na stałe. brak na polskiej scenie śpiewających facetów grających na trąbce oczywiście poza braćmi Golec i śp. Zbigniewem Wodeckim, który zawsze był dla mnie muzycznym wzorem”. - tłumaczy Mateusz Mijal.


Mateusz Mijal - W Zakopanem Cię poznałem 


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto