15:00 - 19:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Viki Gabor i Kayah - Ramię w Ramię [WIDEO]

Autorka hitu Superhero i zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci z wielką gwiazdą Kayah międzypokoleniowo o sile kobiet
foto: Kayah i Viki Gabor / fot.materiały promocyjne

Autorka hitu Superhero i zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci z wielką gwiazdą Kayah międzypokoleniowo o sile kobiet. Wokalistki wydały utwór o tym, jak kobiety potrafią się wspierać i zmieniać swoje otoczenie. 
 

Utwór Ramię w ramię ma szansę stać się największym Girl Power Song ostatnich lat. To wszystko dzięki połączeniu dwóch pokoleń kobiet o niesamowitym głosie i talencie – Supermanki i Superhero polskiej sceny muzycznej. Kayah - która ma na swoim koncie 12 albumów i zawsze chętnie wspiera nowych artystów – oraz Viki Gabor, bardzo młodej artystki, która może pochwalić się zwycięstwem w międzynarodowym konkursie Eurowizja Junior 2019.


>>Czerwone Gitary świętują 55-lecie
 
Utwór został napisany przez autorów sukcesu dwóch ostatnich polskich kompozycji na konkursie Eurowizji Junior – Superhero i Anyone I Want To Be- Lanberry, Patryka Kumóra, Dominika Buczkowskiego przy wsparciu samej Kayah. Natomiast za partie akordeonu odpowiedzialny jest Marcin Wyrostek. Taki skład zwiastuje hit.
 

Kayah o utworze Ramię w ramię:

"Został stworzony z myślą o wszystkich kobietach, siostrach, dziewczynach, które trzymają się razem i dzięki temu mogą zmieniać świat!"
 

Viki o współpracy z Kayah: 

"Nie sądziłam, że taka chwila nadejdzie i to tak szybko! Współpraca z Kayah to dla mnie zaszczyt i przyjemność. Cieszę się ogromnie, że powstał ten utwór i mam nadzieję, że przyniesie słuchaczom dużo fajnych chwil i emocji!
 
Teledysk do singla Ramię w ramię stworzyła Agencja Artystyczna Pompidou i idealnie odwzorowuje on przesłanie jak i energię utworu. Jest kolorowy, żywy i występują w nim tylko kobiety. 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto