15:00 - 19:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Nowy głos na polskiej scenie muzycznej - Sanah z singlem Szampan

Sanah to nowa artystka, która wydaje debiutancki album zapowiadany singlem Szampan. Wokalistką zachwyca się Dawid Podsiadło wspierający wokalistkę od samego początku. 
 

Sanah prezentuje nowy singiel Szampan, zapowiadający debiutancki album. Premiera albumu jest zaplanowana na wiosnę tego roku.


>>Viki Gabor i Kayah - Ramię w Ramię [WIDEO]
 
Sanah reprezentuje inteligentny pop pełen emocji, codziennych rozterek, ale i humoru, który pozwala sobie z nimi radzić. Słowa grają tu niebagatelną rolę - wokalistka miesza poezję z młodzieżowym slangiem -możemy przeczytać w zapowiedzi singla Szampan
 
Utwór Sanah docenił Dawid Podsiadło, który promuje go w swoich kanałach społecznościowych. Wykonawca w trakcie swojej trasy koncertowej wykonał jej utwór zatytułowany Cząstka. 22-letnia wokalistka postanowiła mu podziękować i w ubiegłym miesiącu stworzyła medley jego przebojów Nieznajomy, Project 19 i Nie kłam
 
Sanah nie tylko śpiewa i komponuje, wokalistka pisze również teksty. Miała już okazję pisać kawałki m.in. dla Roksany Węgiel czy Natalii Zastępy.  Utwór promuje klip nakręcony przez The Dreams Studio.


Sanah - Szampan

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto