20:00 - 22:00 Non-Stop Party

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Rozpad grupy Piękni i Młodzi? Konflikt w zespole

Konflikt w zespole Piękni i Młodzi pomiędzy byłymi małżonkami Magdą i Dawidem Narożnymi wszedł w nową fazę
foto: Piękni i Młodzi / fot.AKPA

Konflikt w zespole Piękni i Młodzi pomiędzy byłymi małżonkami Magdą i Dawidem Narożnymi wszedł w nową fazę. Wokalista udostępnił w sieci film na którym widać jak partner jego byłej żony atakuje go i jego nową dziewczynę. Magda Narożna wspólnie z pozostałymi członkami zdecydowała o usunięciu Dawida z zespołu.
 

Awantura do której doszło w Zakopanem przerodziła się w wielki, medialny konflikt. Byli małżonkowie nie potrafią się porozumieć. Magda Narożna wspólnie z Danielem Wilczewskim i Danielem Biczakiem opublikowała oświadczenie, z którego wynika, że z grupy został usunięty jej były mąż. Dawid Narożny nie zgadza się z decyzją. 
 
Podczas kłótni w Zakopanem doszło zdarzenia, które miało swój finał w szpitalu. Między byłym mężem i jego partnerką a nowym chłopakiem Magdy Narożnej doszło do bójki. Zdarzenie zostało opisane w odmienny sposób przez obie strony konfliktu, które jednocześnie zapewniły, że sytuacja nie wpłynie na działalność zespołu. Do zwrotu w sprawie doszło jednak 9 stycznia. W Internecie zamieszczono oświadczenie, w którym jest informacja o nowym składzie zespołu i fanpage`u. 


 


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto