10:00 - 13:00 Najlepsze Polskie Hity

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Ronnie Ferrari z nowym utworem Radiówka. Czy osiągnie popularność Ona by tak chciała?

Ronnie Ferrari to autor wielkiego hitu wakacji 2019 - Ona by tak chciała
foto: Ronnie Ferrari / fot.Radio WAWA

Ronnie Ferrari to autor wielkiego hitu wakacji 2019 - Ona by tak chciała. Piosenka doczekała się pona 100 milionów odsłon na YouTube. Teraz wykonawca powraca z nowym singlem Radiówka. Czy osiągnie triumf tak samo jak poprzedni utwór? 

Ronnie Ferrari bardzo szybko zdobył wielką popularność utworem Ona by tak chciała. Piosenka była hitem ubiegłorocznych wakacji i osiągnęła oszałamiającą liczbę wyświetleń na YouTube. Teraz Ronnie nagrał zupełnie nowy utwór Radiówka, który będzie promował jego debiutancki album, który ciągle powstaje. Krążek ma się ukazać już pod koniec marca.


>>Ronnie Ferrari w Weekendzie z Gwiazdą 
 
W nowej piosence Radiówka możemy również usłyszeć Dioxa i Sir Micha.  Już 3 track eksperymentalny [3/4], w nieco innym wcieleniu. Zdecydowanie bardziej populistyczny i stonowany - przedstawiam wam Ronniego [bez Ferrari].Ferrari pracuje nad Ruskaczem Part2 ;)Chciałbym żeby każdy znalazł coś dla siebie więc... Proszę bardzo, dla wszystkich! Pracuje nad albumem który pokaże się do końca marca - wtedy ruszamy z klipami etc. Póki co koncertuje dla was, jeżdżę po całej Polsce by móc się z wami zobaczyć i przeżyć wspólnie te wszystkie piękne chwile które jak mam nadzieje będą trwały jeszcze długo i długo! Obiecuje że was nie zawiodę... ~Chłopak zza biurka, Ronnie - napisał Ronnie Ferrari 
 

Ronnie ft. Diox i Sir Mich - Radiówka  
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto