15:00 - 19:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Mr.Zoob z nowym krążkiem

Autorzy hitu Mój jest ten kawałek podłogi zapowiadają nowy album
foto: Mr.Zoob / fot.materiały prasowe/se.pl

Autorzy hitu Mój jest ten kawałek podłogi zapowiadają nowy album. Będzie to pierwszy krążek zespołu po 12 latach od premiery ostatniej płyty - Kawałek podłogi - od początku. Na nowej płycie nie zabraknie utworów w klimacie wcześniejszej twórczości formacji. 
 

W nowym materiale chcemy wrócić do naszych korzeni – mówi Waldemar Miszczor – perkusista i autor tekstów  Mr. ZooB – będzie to przede wszystkim  energetyczna muzyka ska z ciekawymi , poruszającymi tekstami. Nową płytą chcemy podsumować 35-lecie istnienia zespołu. Znajdą się na niej zarówno piosenki , które gramy już od pewnego czasu, a jeszcze nie zostały zarejestrowane, jak również zupełnie premierowe utwory, których jeszcze nigdy nie graliśmy publicznie. - dodaje lider zespołu Mr. Zoob. 
Grupa zrobiła sobie przerwę od wizyt w studio nagraniowym, głównie przez napięty grafik koncertowy.  Mr. ZooB to zespół, który realizuje się przede wszystkim  podczas koncertów i to właśnie one zjednują mu coraz większe grono fanów.  Na jego występach pojawia się dziś dwupokoleniowa publiczność. Dla 40-50-latków to sentymentalna podróż do czasów młodości, zaś nastolatkowie odnajdują w ich muzyce wciąż żywą energię i aktualne teksty.Ich największe hity Mój jest ten kawałek podłogi, czy Kartka dla Waldka są utworami, które znają wszyscy, niezależnie od metryki.  


Mr.ZooB - Mój jest ten kawałek podłogiWiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto