09:00 - 12:00 Najlepsze Polskie Hity

Monika Król

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Cristo Dance - Moja Kochana

Cristo Dance to zespół muzyczny, w którego podstawowym składzie znajdziecie charyzmatycznego lidera zespołu (Krzysztof) piekielnie żywiołowego perkusistę (Rafał) a także płeć piękną za konsolą jako Dj (Wiktoria) oraz najnowszy nabytek w grupie - młody i bardzo utalentowany saksofonista (Karol)
foto: Cristo Dance / fot.YouTube

Cristo Dance to zespół muzyczny, w którego podstawowym składzie znajdziecie charyzmatycznego lidera zespołu (Krzysztof) piekielnie żywiołowego perkusistę (Rafał) a także płeć piękną za konsolą jako Dj (Wiktoria) oraz najnowszy nabytek w grupie - młody i bardzo utalentowany saksofonista (Karol).
 

Koncentrując się na swojej pracy na scenie, zespół za najwyższy cel, bardzo mocno stawia sobie kontakt z publicznością, no a styl, w którym porusza się nadzwyczaj swobodnie, to oczywiście muzyka disco polo i dance. Scena weselna i jednocześnie praca wodzirejska lidera grupy Krzysztofa, przez ostatnie kilkanaście lat, ugruntowała i wyrobiła pewien energetyczny styl w prezentowaniu się formacji Cristo Dance na różnego rodzaju koncertach i wszelkich występach na żywo, gdzie od kilku lat na ich autorski repertuar, który systematycznie tworzą, publiczność reaguje dynamicznie i bardzo pozytywnie. 


>>Daj to Głośniej w specjalnej edycji programu Szansa na sukces. Eurowizja 2020. Czy grupa pojedzie na Eurowizję?
 
Główni bohaterowie w teledysku Moja Kochana to:  Aneta Żelaskowska - uczestniczka i laureatka wielu konkursów piekności, w tym m.in. Queen of Poland 2019 (tytuły: Queen of Smile i Queen of Ivet.pl) , a także Miss Wybrzeża 2018 oraz półfinaliska Miss Polski 2018. 
 
Marcin Puciek - uczestnik bardzo popularnego show, emitowanego swego czasu w telewizji Polsat - LOVE ISLAND - Wyspa Miłości, a także sportsmen doradzający w zakresie treningów personalnych. 


Cristo Dance - Moja kochana


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto