12:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Red Lips - Safari [WIDEO]

Grupa Red Lips prezentuje nowy singiel, który wybrali fani zespołu
foto: Red Lips - Safari / fot.YouTube

Grupa Red Lips prezentuje nowy singiel, który wybrali fani zespołu. Ballada Safari pochodzi z ich najnowszej płyty Ja wam zatańczę. W internecie jest już klip do tego utworu. 
 

To pierwszy utwór w balladowym stylu od czasu wydania Zanim odejdziesz z pierwszego albumu To co nam było
 
 
"Postanowiliśmy nagrać wideoklip do Safari, ponieważ mamy ogromny sentyment do tej kompozycji. To ona otworzyła prace nad trzecim albumem. Nasi fani znają ją doskonale z wersji koncertowych i podobnie jak my - kochają ten utwór. Dostawaliśmy wiele wiadomości z prośbą o wydanie tej piosenki jako singel promujący nasz ostatni album. Przecież wszystko co robimy, robimy dla nich więc decyzja była jednomyślna" - mówi Ruda z Red Lips.
Klip utrzymany w stylu wakacyjnego romansu został nakręcony na Fuertaventurze. Teledysk do Safari powstał we współpracy ze Studiem Lepiej, które wykonało koncepcję wizualną. Przed premierą albumu w listopadzie 2019 r. Red Lips poznaliśmy piosenki Ja wam zatańczę, Zorka 5 i Cappuccino. Safari zwiastuje urodzinowy koncert Rudej, który będzie miał miejsce 6 lutego w klubie Stodoła w Warszawie. Ruda i gitarzysta grupy Łukasz Lazer prywatnie są małżeństwem i głównymi autorami płyty.


Red Lips - Safari

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto