09:00 - 12:00 Najlepsze Polskie Hity

Monika Król

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Antek Smykiewicz z nowym singlem Jak wiatr w Radiu WAWA

Antek Smykiewicz był gościem Dawida Wajdy w liście Top 13
foto: Antek Smykiewicz i Dawid Wajda / fot.Radio WAWA

Antek Smykiewicz był gościem Dawida Wajdy w liście Top 13. Artysta zaprezentował swój nowy singiel Jak wiatr. Jeszcze w tym roku ukaże się nowy album wokalisty.  

Antek Smykiewicz po pewnej przerwie powraca z nowym, lirycznym singlem Jak Wiatr. Piosenka zwiastuje drugą płytę artysty, która zostanie wydana się w tym roku.
 
 
Sam artysta tak opisuje nową piosenkę:  
Wielu ludzi, których spotykamy, wkracza w nasze życie i odchodzi bez echa. Jak Wiatr to opowieść, o tych, którzy pozostają w nas na zawsze, kształtując nasze myśli, duszę i serca. Nie zawsze coś, co się kończy fizycznie, kończy się dla nas również gdzieś w środku. Wielokrotnie zdajemy sobie sprawę, że niektóre osoby mimo braku ich fizycznej, namacalnej postaci żyją w naszej pamięci  dalej, a echa ich obecności nieustannie w nas wybrzmiewając opływają nasze serca - jak wiatr. 
 

>>Dawid Podsiadło wśród gości Pauliny Przybysz na albumie Odwilż

Antek Smykiewicz to wokalista, kompozytor i autor tekstów. Jest jednym z najciekawszych, funkcjonujących obecnie głosów młodego pokolenia. Początkowo szerszej publiczności dał się poznać jako laureat drugiego miejsca w pierwszej edycji programu The Voice of Poland, półfinalista 7 edycji Must Be The Music i laureat Żelaznej Twojej Twarzy w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
 
Jego debiutancki singiel Pomimo Burz na trzy miesiące po premierze uplasował  się na pierwszym miejscu na oficjalnej liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych, otrzymał status Diamentowej Płyty, a teledysk do singla odnotował oszałamiającą liczbę prawie 50 milionów wyświetleń. To niewątpliwie najmocniejszy debiutant w historii. 


Antek Smykiewicz - Jak wiatr


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto