15:00 - 19:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Quebonafide z Natalią Szroeder w utworze Jesień

Quebonafide i Natalia Szroeder nareszcie pojawili się we wspólnej piosence
foto: Quebonafide / fot.YouTube

Quebonafide i Natalia Szroeder nareszcie pojawili się we wspólnej piosence. Jesień to utwór, który pojawi się na nadchodzącej płycie rapera. Nowy utwór, już zbiera pozytywne komentarze fanów. 
 

Quebonafide zaskoczył swoich sympatyków po raz kolejny nowym singlem. Poprzedni utwór Romanticpsycho, który miał swoją premierę w miniony piątek, ukazał się po długiej nieobecności rapera w mediach społecznościowych. W kawałku pojawił się Taco Hemingway występując w roli specjalisty. Raper spowiada się w nim z minionych dwóch lat działalności. 


>>Natalia Szroeder na plaży. Wokalistka w zmysłowym klipie pokazuje swoje wdzięki.
 
Romanticpsycho dotarł na sam szczyt notowania TOP 50 Polska oraz jest jednym z najczęściej wyszukiwanych na stronie Genius. W kolejnej produkcji Quebonafide - Jesień niespodziewanie pojawiła się Natalia Szroeder. Do utworu powstał klip, w którym Kuba Grabowski (bo tak naprawdę się nazywa) przedstawił zupełnie inny obraz samego siebie. 
 
Jesień, zwiastuje kolejny album rapera zatytułowany - Romantic Psycho. Można już zamawiać płytę w pre-orderze. Fani Quebo napisali wiele pozytywnych komentarzy odnośnie jego najnowszych produkcji . Artysta szykuje swój wielki powrót na scenę w tym roku.  


Quebonafide - JesieńWiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto