10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Ministranci przerobili piosenkę Zenka Martyniuka i Akcentu - Przekorny Los. Posłuchajcie ich wersji

Ministranci z Katowic  i Ministrancka Wytwórnia Muzyczna nagrali Przekorny los parodiując Zenka Martyniuka i jego grupy Akcent,
foto: Ministrancka Wytwórnia Muzyczna - Ministrancki los / fot.YouTube

Ministranci z Katowic  i Ministrancka Wytwórnia Muzyczna nagrali Przekorny los parodiując Zenka Martyniuka i jego grupy Akcent,. Wcześniej nagrali również swoją wersję Ona by tak chciała Ronniego Ferarri. 
 

Przypomnijmy, że Ministrancka Wytwórnia Muzyczna dała się poznać szerokiej publiczności za sprawą swojej wersji jeden z największych hitów 2019 roku Ona by tak chciała Ronniego Ferrari. Utwór w przerónce ministratów doczekał się ponad 4 milionów odsłon. 
 
"Nasza parodia została stworzona w celach humorystycznych przez prawdziwych ministrantów, a nie jakichś podrabiańców i nie ma na celu nikogo obrazić" - możemy przeczytać w opisie pod klipem do Ona by tak chciała służyć ze mną. 


>>Ona By Tak Chciała w wersji ministrantów
 
Aktualnie ministranci wzięli na warsztat wielki hit Akcentu Przekorny los. Ta piosenka powstała wcześniej, ale dopiero teraz doczekała się swojej premiery właśnie teraz 
 
"Ministrantem jestem nie od dziś! Tutaj służę memu Bogu i przyjaciół mam u boku. To najlepszy w moim życiu czas!" - śpiewają ministranci z Katowic. 
 

Ministrancka Wytwórnia Muzyczna - Ministrancki Los


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto