06:00 - 10:00 Cała naprzód w Radiu WAWA!

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Dawid Podsiadło wystąpi na wielkim koncercie. Artysta zaśpiewa na STADIONIE ŚLĄSKIM w Chorzowie. [BILETY]

Dawid Podsiadło ogłosił kolejny duży koncert, który odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie
foto: Dawid Podsiadło - koncert na Stadionie Śląskim w Chorzowie / fot.materiały promocyjne

Dawid Podsiadło ogłosił kolejny duży koncert, który odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów. To kolejny z występów w 2020 roku, w ramach trasy Leśna Muzyka. 
 

Wokalista już wcześniej ogłosił dodatkowy koncert w Warszawie, teraz przyszła pora na Stadion Śląski w Chorzowie, gdzie zagra już 7 czerwca. Dawid Podsiadło chciałby żeby na tym koncercie już nie zabrakło miejsc dla jego fanów  "Tym razem musicie się zmieścić wszyscy" - pisze wokalista na Facebooku. 
"Kiedy ogłaszaliśmy koncerty w Gdańsku i Wrocławiu, byłem pewien, że tym razem biletów naprawdę nie zabraknie. Okazało się że wyprzedały się w jeden dzień… Nie pozostaje nam zatem nic innego niż zaprosić Was na jeszcze jeden, trzeci i ostatni w tym roku stadionowy koncert" - napisał na Facebooku Dawid Podsiadło.
 
Całą trasa koncertowa Dawida Podsiadło Leśna Muzyka cieszy się ogromną popularnością. Bilety na wszystkie wydarzenia rozeszły się w błyskawicznym tempie. Z myślą o tych, którym nie udało się kupić biletów na występy, wykonawca organizuje dodatkowe koncerty. 
 

Dawid Podsiadło - koncert na Stadionie Śląskim w Chorzowie - gdzie kupić bilety? 

Otwarta sprzedaż biletów na koncert wokalisty na Stadionie Śląskim rozpocznie się czwartek, 27 lutego, o godzinie 11:00, na stronie eBilet.pl. Na wydarzenie obowiązują bilety imienne. Maksymalnie jeden użytkownik może kupić 6 biletów. 


 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto