10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Kolejni wykonawcy Wodecki Twist 2020

Jubileuszowy Koncert Urodzinowy pamięci Zbigniewa Wodeckiego odbędzie się 7 czerwca w TAURON Arenie Kraków
foto: Wodecki Twist 2020 / fot. materiały promocyjne

Jubileuszowy Koncert Urodzinowy pamięci Zbigniewa Wodeckiego odbędzie się 7 czerwca w TAURON Arenie Kraków. Kolejne gwiazdym, które wystąpią na tym wielkim wydarzeniu to: Wojciech Waglewski, Natalia Kukulska, Dorota Miśkiewicz oraz Ralph Kaminski. 

Po ubiegłorocznej, niezwykle udanej drugiej edycji festiwalu Wodecki Twist, Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego zaprasza na kolejną jego odsłonę! Udział w uroczystej gali, zapowiedzieli znakomici polscy artyści, a wśród nich oddani przyjaciele Zbyszka i młodzi muzycy. 

Wodecki Twist 2020: Kto wystąpi na koncercie?

Kayah, Daria Zawiałow, Sebastian Karpiel-Bułecka, Ania Rusowicz, Renata Przemyk, Mrozu, Grażyna Brodzińska, Andrzej Lampert, Kasia Moś, Wojciech Waglewski, Natalia Kukulska, Dorota Miśkiewicz oraz Ralph Kaminski
 
 

Urodziny Zbigniewa Wodeckiego program Koncertu Galowego

W programie gali znajdą się najpiękniejsze duety i wielkie przeboje z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Nie zabraknie również muzycznych niespodzianek! Wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, przygotowanych specjalnie na to wydarzenie aranżacjach. Widowisko będzie oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi. Na ten koncert, a zarazem finał festiwalu, czekają fani artysty z całej Polski.
 

Wodecki Twist 2020: Program wydarzenia

Festiwal to nie tylko hołd dla wspaniałego artysty, ale też próba zatrzymania uśmiechu i pogody ducha bardzo kochanego człowieka. Zatrzymania czasu w najznakomitszym momencie - radości grania i słuchania muzyki – mówi dyrektor programowy wydarzenia, Katarzyna Wodecka-StubbsJak w zeszłych latach, tak i w tym jubileuszowym roku ważna jest różnorodność muzyczna i pokoleniowa. Przygotowujemy, jak co roku, szereg koncertów na najpiękniejszych krakowskich scenach. Usłyszymy niebanalne głosy należące do najpopularniejszych wykonawców na polskiej scenie muzycznej. To artyści odnoszący sukcesy, wyróżniający się charyzmą i energią. 


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto