10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Feel, Gromee - Bezpieczny ląd [WIDEO]

W sieci jest już klip grupy Feel, która współnie z djem Gromee nagrała nowy singiel zatytułowany Bezpieczny ląd
foto: Feel / fot.YouTube

W sieci jest już klip grupy Feel, która współnie z djem Gromee nagrała nowy singiel zatytułowany Bezpieczny ląd. Nowy utwór Feel opowiada o tym jak ważna jest obecność drugiego człowieka w naszym życiu. 
 

"Kiedy jesteś szczęśliwy? Wtedy, kiedy 'wiesz, na czym stoisz'. Wszystko można kupić, ale bezpieczny ląd to miejsce, którego nie można kupić, ale tylko swoim postępowaniem wypracować" - tak o utworze mówi Piotr Kupicha.


>>Kolejni wykonawcy Wodecki Twist 2020
 
Najnowszy singiel Feel powstał we współpracy z producentem Gromee, który jest jednym z najlepszych twórców muzyki tanecznej w Polsce. Razem z nim z Piotrem Kupichą i zespołem współpracowali Piotr Brzychcy (gitarzysta i lider zespołu Kruk) oraz Katarzyna Jamroz (tekst).
 
Teledysk nakręciło WOW Pictures. Na planie pojawił się Piotr Brzychcy, który prywatnie jest przyjacielem Kupichy. Wspólnie nagrali swoją wersję Simply the Best - Tiny Turner jako dodatkowy utwór na jedną z płyt grupy Kruk. W 2021 grupa Feel będzie świętowała 15-lecie działalności. Ich debiutancki album ukazał się w 2007 roku. 

Feel i Gromee - Bezpieczny ląd


 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto