10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Dawid Podsiadło przełożył koncerty w związku z epidemią koronowirusa. Wokalista namawia swoich fanów do pozostania w domu.

Dawid Podsiadło wydał oświadczenie w związku z koronawirusem
foto: Dawid Podsiadło / fot.materiały prasowe

Dawid Podsiadło wydał oświadczenie w związku z koronawirusem.  Wokalista prosi swoich fanów o pozostanie w domach. Dawid poinformował także iż jego odwołane koncerty odbędą się jesienią.  

Dawid Podsiadło planuje przełożenie swoich marcowych i kwietniowych koncertów na jesień. Wszystkie sprzedane bilety zachowają swoją ważność. Artysta zapewnił jednak, że na tę chwilę koncerty majowe i czerwcowe się odbędą. Wierzymy, że do tego czasu uda się nam wspólnie opanować sytuację. Jeżeli się to zmieni będziemy informować Was o kolejnych przesunięciach — napisał Dawid Podsiadło


>>Dawid Podsiadło: Koncerty 2020 na stadionach [DATY, MIEJSCA]
 
- Jeżeli tylko macie taką możliwość, zostańcie w najbliższych dniach w domach i ograniczcie do niezbędnego minimum wszystkie spotkania. Tylko w ten sposób możemy realnie zatrzymać epidemię i ograniczyć ryzyko nieświadomego przekazywania wirusa kolejnym osobom. Bądźcie zdrowi, myjcie ręce i zatroszczcie się o swoich bliskich - pisze artysta
 

Dawid Podsiadło wydaje płytę Leśną muzyką

Wokalista wyda wersje koncertowe utworów z trasy Leśna muzyka, które zostaną zarejestrowane podczas koncertów i pojawią się na albumie pod tym samym tytułem. Dawid zdradził, że krążek zostanie wydany w limitowanym nakładzie i będzie dostępny jednie w limitowanym nakładzie.
 
- Wszyscy, którzy nie zdecydują się lub nie będą mogli towarzyszyć nam w nowych jesiennych terminach, będą mogli wysłuchać leśnych aranżacji w serwisach streamingowych już po zakończeniu trasy — napisał artysta i dodał: „Bardzo dziękujemy za te koncerty, które udało nam się zagrać na początku trasy. Emocje były niesamowite i nie możemy się doczekać, żeby wrócić do Was z Leśną Muzyką". 
 


Dawid Podsiadło - Najnowszy klip

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto