10:00 - 13:00 Najlepsze Polskie Hity

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Big Cyc zachęca do pozostania w domu - nowy utwór Ja chcę leżeć

Grupa Big Cyc znana wszystkim ze swojej pozytywnej twórczości muzycznej dołączyła do wszystkich polskich artystów, którzy włączają się do akcji #zostańwdomu
foto: Big Cyc / fot.materiały promocyjne

Grupa Big Cyc znana wszystkim ze swojej pozytywnej twórczości muzycznej dołączyła do wszystkich polskich artystów, którzy włączają się do akcji #zostańwdomu. Krzysztof Skiba nagrał ze swoim zespołem utwór zatytułowany Ja chcę leżeć.

Członkowie grupy napisali na swoim Facebooku, że chcą sprawić swoim fanom odrobinę radości nową twórczością. Tak samo jak inni artyści również Big Cyc musieli zrezygnować z występów dla swoich fanów. Wielu polskich wykonawców postanowiło zagrać w sieci, ale też włączyć się do akcji namawiania Polaków do pozostania w domu. Są to między innymi: Roksana Węgiel, Ewa Farna, Urszula i wielu, wielu innych.


>>Kayah z zespołem Pectus w muzycznej interpretacji tekstu Wojciecha Młynarskiego - Przejazdem

Klip do nowej piosenki, został nakręcony w domowym zaciszu. Do informacji o nowej piosence Big Cyc dołączył także oświadczenie: Chcemy tak po prostu, bez zadęcia sprawić Wam trochę przyjemności. Oto retransmisja Big Cycowego, streamingowego spotkania,które zorganizowaliśmy w niedzielne popołudnie. Jest jak jest, bo i nie jesteśmy komputerowymi asami. Też wolelibyśmy spotkać się z Wami na żywo. Mamy nadzieję ,że stanie sie to niebawem...Jak mawiali starzy chińczycy "Im głębsza noc, tym bliżej świtu." Być może ta piosenka wleje w Wasze serca kropelkę optymizmu. Myślcie pozytywnie, dbajcie o siebie, zostańcie w domach, jest czas, by trochę poleżeć... - tak zespół Big Cyc napisał na swoim fanpage`u na Facebooku.

 

Big Cyc - Ja chcę leżeć
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto