00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Paweł Domagała z konkursem dla wszystkich fanów z wyjątkową nagrodą

Niezwykły konkurs Pawła Domagały z bezcenną nagrodą
foto: Paweł Domagała / fot.materiały promocyjne

Niezwykły konkurs Pawła Domagały z bezcenną nagrodą. Wokalista zaskoczył fanów nie tylko nową piosenką, którą jest zapowiedzią albumu. Finał konkursu zapowiedzianego przez artystę odbędzie się w maju.
 

Ostatni utwór Pawła Domagały zatytułowany Ja tak umiem miał swoją premierę na YouTube ponad tydzień temu. Piosenka ma już na swoim koncie 400 tysięcy odsłon. Utwór zapowiada nowy album Wracaj, którego premiera jest planowana na 20 listopada tego roku.  Nad produkcją krążka czuwał razem z Pawłem, Łukasz Borowiecki. 


>>Paweł Domagała dodaje muzycznej otuchy fanom w trakcie pandemii koronawirusa
 
W klipie do utworu Jak tak umiem pojawili się także znani aktorzy tacy jak: : Paweł Koślik, Robert Majewski, Maciej Makowski, Wojciech Solarz oraz Sebastian Stankiewicz.  Scenariusz czarno-białego teledysku idealnie wpasował się w klimat nowego utworu, który opowiada o wyjątkowej miłości, godnej poświęcenia. W związku z premierą utworu Paweł Domagała zorganizował konkurs dla fanów. 
 

Paweł Domagała:  co trzeba zrobić w konkursie?

Na swoim koncie na Instagramie Paweł Domagała ogłosił specjalny konkurs dla fanów. Niecodzienna nagroda jaką zaplanował artysta to spotkanie z wokalistą, a także nagranie razem z nim jego nowego utworu. Co trzeba zrobić żeby wziąć udział w konkursie?
 
  • Nagrać cover najnowszego utworu artysty Ja tak umiem (można to zrobić samemu albo z kimś)
  • Opublikować jako film publiczny na YouTube albo na swoim profilu na Facebooku
  • Wysłać specjalny formularz z danymi i linkiem do opublikowanych nagrań.
     
Nagroda w konkursie to zaproszenie do studia, do Warszawy, gdzie zostanie nagrane wspólne wykonanie utworu. Zwycięski film zostanie udostępniony na fanpage`u Pawła Domagały i stronie internetowej artysty. Konkurs trwa do 30.04.2020 roku, a rozwiązanie nastąpi 5.05 pod adresem - www.paweldomagala.pl. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!
 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto