00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Kwarantanna na na specjalna akcja wspierająca samotnych i osoby starsze. Wśród nich Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Karaś/Rogucki i inni

Kwarantanna na na to piękna inicjatywa, która codziennie ma swoją kolejną odsłonę
foto: Kwarantanna na na / fot.materiały promocyjne

Kwarantanna na na to piękna inicjatywa, która codziennie ma swoją kolejną odsłonę. Wczoraj (30.03) świetny koncert na swoim fanpage`u dał Krzysztof Zalewski. Akcję wspiera Facebook Szlachetna Paczka i znani polscy artyści, do których dołączają kolejni. Wśród nich są Mery Spolsky czy duet Karaś/Rogucki.  

Kwarantanna na na to inicjatywa zapoczątkowana przez Facebooka pod hasłem #WspieramZDomu, która wspiera inicjatywy artystyczne w czasie pandemii koronawirusa. W ramach akcji biorą udział polscy artyści z wytwórni oraz managementu KAYAX, którzy chcą wesprzeć samotnych i starszych, a także wszystkich innych ciężko znoszących izolację swodoowaną ogólnopolską kwarantanną. 
 
 
W poniedziałek (30.03) pierwszy domowy koncert zagrał Krzysztof Zalewski. Jutro będziemy mogli posłuchać na żywo Mery Spolsky, a już w piątek odbędzie się koncert duetu KARAŚ/ROGUCKI
 

Kwarantanna na na - Występ Krzysztofa Zalewskiego 


Podczas koncertów i zaraz po ich zakończeniu, każdy będzie mógł przekazać datek na działalność Szlachetnej Paczki w trakcie epidemii koronawirusa. Zbiórka jest realizowana przez funkcję Przekaż datek. Facebook zrezygnował z wynagrodzenia za pośrednictwo w zbiórce. 
 

Kwarantanna na na - Mery Spolsky - zaproszenie

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto