00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Natalia Szroeder z nowym singlem Pestki. Czy piosenka jest o Quebonafide?

Natalia Szroeder i Archie Shevsky (Konrad Biliński, pianista współpracujący z m
foto: Natalia Szroeder / fot.WBF

Natalia Szroeder i Archie Shevsky (Konrad Biliński, pianista współpracujący z m.in. Natalią Kukulską ) nagrali nowy utwór Pestki. Fani zastanawiają się czy piosenkarka zaśpiewała w piosence o Quebonafide.  

"Przez ostatnie dwa lata każdą wolną chwilę spędziłam w studiu. Najróżniejszych kombinacji było co nie miara. Rozczarowań, frustracji, zwątpień - oj tak. Duuużo. Aż w końcu skumałam, o co mi tak naprawdę chodzi" - opowiada Natalia Szroeder.
 
>>Patrycja Markowska publikuje sieci swój nowy utwór Niepoprawna
 
 
"Wracam do was z dźwiękami, które mają dla mnie wyjątkowe znaczenie" - tak Natalia Szroeder mówi o swoim nowym utworze. W nakręconym przez Adama Romanowskiego klipie wykorzystano materiały z archiwum prywatnego wokalistki, która jest prywatnie partnerka rapera Quebonafide


Natalia Szroeder: Na scenie i w tv

Natalia Szroeder jest obecna na polskim rynku muzycznym od 2012 roku, od kiedy to nagrywała własne single i współpracowała z Liberem. Jej pierwszy solowy album NATinterpretacje ukazał się w 2016 roku. Wokalistka brała także udział w popularnych programach telewizyjnych: w 2015 roku w Twoja twarz brzmi znajomo, wygrała też siódmą edycję programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami w 2017 roku. 
 
Aktualnie prowadzi także nowy muzyczny show Polsatu - The Four. Bitwa o sławę.  Program po emisji drugiego odcinka zawieszono w związku z pandemią koronawirusa.
 

Natalia Szroeder - Pestki

 
 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto