10:00 - 13:00 Najlepsze Polskie Hity

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co z córką Kasi Kowalskiej? Wokalistka opublikowała post w sieci

Kasia Kowalska napisała oświadczenie w sprawie stanu zdrowia swojej córki Oli
foto: Kasia Kowalska / fot.WBF

Kasia Kowalska napisała oświadczenie w sprawie stanu zdrowia swojej córki Oli. Dziewczyna pod koniec marca znalazła się w jednym z londyńskich szpitali w związku z zarażeniem koronawirusem. Kasia Kowalska podziękowała wszytkim za słowa wsparcia. 

Ola Kowalska zachorowała na COVID-19 i trafiła do szpitala w Londynie. Kasia Kowalska poprosiła swoich fanów o uszanowanie prywatności swojej córki i jednocześnie podziękowała wszystkim tym, którzy wsparli ją dobrym słowem. Przypomnijmy, że wokalistka pod koniec marca poinformowała o stanie zdrowia swojej córki. Lekarze potrzebowali jej zgody na przeprowadzenie intubacji. 
 
 
 
Kasia Kowalska w informacji o tym, że córka Ola zachorowała na COVID-19 zawarła również prośbę do wszystkich młodych ludzi o to, aby zostali w domu. Córka wokalistki wcześniej wrzuciła zdjęcie korony na Instagramie, co ma potwierdzać jej stan zdrowia.  Pierwszy post Kasi Kowalskiej został usunięty z Internetu. Na miejscu tego komentarza pojawił się później kolejny, w którym napisała, że z córką jest już lepiej. 
 

W jakim stanie jest aktualnie Ola Kowalska?

Kasia Kowalska nie podała aktualnego stanu zdrowia swojej córki. Wokalistka dziękuje swoim fanom za wsparcie w tych trudnych chwilach. Przede wszystkim chciała podziękować wszystkim fanom, przyjaciołom i przedstawicielom mediów.   

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto